Václav Pavlík (1901-1966)

10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

ID: 228641

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2023 14:15

Current price: 2.500 CZK (105 €)

Last auctioneer: ID5**1 History of bids