Josef Tomáš Blažek (1884-1962)

Portrét Vítězslava Nováka

litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

ID: 241050

Auction price: 100 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:01

Current price: 100 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID8**0 History of bids