Rudolf Václavík (1898-?)

Jelen v říji

akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození

Aantiqari.at Radhošťská

studied at The Academy in Vienna

ID: 252234

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 21:08

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids