A. Širúček

Lesní cesta

olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám

ID: 262645

Auction price: 220 CZK (10 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:46

Current price: 220 CZK (10 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids