Alfred Kindler (1925-2019)

Zima

olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 268054

Auction price: 900 CZK (38 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:08

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids