František Novák

Ježíš, přítel dítek

olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 268743

Auction price: 3.400 CZK (142 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:25

Current price: 3.400 CZK (142 €)

Last auctioneer: ID8**1 History of bids