Ludva Dobeš (1914-1979)

Lesní zátiší

olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 268770

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:52

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids