Marie Ondrová-Koláčková (1941)

Duše stromu

akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 268857

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:19

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID8**3 History of bids