Louis Latapie (1891-1972)

Dívky

litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo

ID: 268883

Auction price: 900 CZK (38 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:45

Current price: 900 CZK (38 €)

Last auctioneer: ID3**7 History of bids