Kubálek

Přístav

olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek

ID: 268941

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 12:43

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids