Aleš Kublák

Kdysi kdesi

olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22

ID: 270081

Auction price: 100 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:39

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**0 History of bids