Markéta Mazancová (1970)

Z mého pokoje

olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování

ID: 270453

Auction price: 1.800 CZK (75 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:20

Current price: 1.800 CZK (75 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids