Pavel Lisý

Čekanka obecná

litografie, 1977, 21,5 x 12 cm, sign. LD P. Lisý 77, pasparta, č. 90/200, drobné skvrny na papíře

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 274614

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 17:44

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID5**5 History of bids