Pavel Horák (1934)

Ve víru II

akryl, plátno, 2012, 35 x 45 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12

ID: 424

Auction price: 1.000 CZK (36 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

Current price: 1.000 CZK (36 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids