Richard Šácha

olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

ID: 684

Auction price: 300 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 11:12

Current price: 300 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids