Franz Schenk

Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

kombinovaná technika, akvarel, tužka, papír, cca 30. - 40. léta 20. století, 29,5 x 22 cm

ID: 31

Auction price: 500 CZK (20 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:30

Current price: 500 CZK (20 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids