Vybraná společnost

olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 23

Auction price: 150 CZK (7 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:08

Current price: 150 CZK (7 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids