Ves u přehrady

akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 31

Auction price: 50 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56

Current price: 50 CZK (3 €)

Last auctioneer: ID3**1 History of bids