Indián s henryovkou

akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 50

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID1**4 History of bids