Ladislav Leitgeb (připsáno)

Zátiší s hrozny a hruškou

olej, karton, 13,5 x 44 cm, sign. PN Leitg, přilepeno k papírovému podkladu lepícími papírky

ID: 720

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:41

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids