Zdeněk Martínek (1923-1999)

Zlatá ulička v Praze

olej, karton, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Z. Martínek, rám, Herec divadla v Kladně a Praze, ve filmu nejčastěji hrál u Karla Kachyni. Výborný byl v tel. filmu Nejlepší kšeft mého života, kde si zahrál milovníka života. Vedle své herecké činnosti se věnoval malířské tvorbě. Účastník mnoha kolektivních výstav amatérských malířů a výstav Herci malují.

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 734

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 11:55

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID4**6 History of bids