Ludmila Mazancová (1944)

Jeřabiny

olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 742

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:03

Current price: 1.700 CZK (71 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids