Domy

olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 811

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:12

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids