Slavnost v Dubrovníku

olej, plátno, 40 x 50 cm, rám

ID: 108

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14

Current price: 16.000 CZK (667 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids