Oráč

olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám

ID: 230

Auction price: 1.600 CZK (67 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:49

Current price: 1.600 CZK (67 €)

Last auctioneer: ID5**9 History of bids