Motiv z Podkarpatské Rusi

olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám

ID: 27

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:26

Current price: 1.100 CZK (46 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids