Žně
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
ID: 280
Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:39
Current price: 960 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 280
Auction price: 960 CZK (40 €)
Current price: 960 CZK (40 €)