Václav Dobrý (1897-?)

Děkanství

olej, papír, 48,5 x57 cm, sign. LD Vašek Dobrý 34, rám, bez skla

ID: 62

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:01

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids