Milan Kohout (1955)

Konvolut 4 grafických listů

4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír

ID: 728

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids