Vojtěch Proske (1993)

Městský komiks beze slov a postav

akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 916

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 15:04

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids