Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

  • Kamila Ženatá

    Jiná realita

    Položka č.: 19660

    Vyvolávací cena: 41.200 CZK (1.648 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 80 x 80 cm, autorka se v současné době věnuje především výstavním projektům spojujícím různá média od videí přes malbu, fotografii až po text. Volné přecházení mezi medii autorce nabízí jistou svobodu v sebevyjádření. Precizní a mnohdy nevšední instalace jejích prací, pak završuj…

    Aktuální cena: 41.200 CZK (1.648 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Dan Trantina

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Pavel Matyska

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Aleš Lamr

    Planeta

    Položka č.: 19654

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2002, 40 x 25 cm, sign. NU LAmR 02, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 19653

    Vyvolávací cena: 192.000 CZK (7.680 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1928, 87 x 69,5 cm, sign. PD A. Justitz 28, vzadu dvě razítka Čedok, razítko Hotel Praha Mar. Lázně, razítko ROH s ev. č., odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina. Alfred Justitz byl jedním z příslušníků zakladatelské generace českého národn…

    Aktuální cena: 192.000 CZK (7.680 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 19652

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Roman Franta

    Pod mrakem

    Položka č.: 19651

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 110 x 130 cm, monogr. vzadu R. F. 2015, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.360 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Otto Placht

    Květ

    Položka č.: 19649

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    reflexní barvy, olej na plátně, 2015, 80 x 80 cm, sign. vzadu Otto Placht 2015, obraz výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, kol…

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 19640

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 19639

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1 poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Jan Švankmajer

    Pensijní reforma

    Položka č.: 19637

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

  • Otto Placht

    Universo Shipibo

    Položka č.: 19632

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzi…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Bond girl

    Položka č.: 19630

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Michal Singer

    Příhoda

    Položka č.: 19623

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 100 x 70 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Libor Jaroš

    Taneční škola pro pokročilé I. (salsa)

    Položka č.: 19622

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. PD L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Postava

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)