Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

  • Otto Placht

    Universo Shipibo

    Položka č.: 19632

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzi…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Bond girl

    Položka č.: 19630

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Michal Singer

    Příhoda

    Položka č.: 19623

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 100 x 70 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Libor Jaroš

    Taneční škola pro pokročilé I. (salsa)

    Položka č.: 19622

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. PD L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jiří Anderle

    Vztah č. 2, Dohoda o zavržení

    Položka č.: 19617

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, kombinovaná technika, 1976, 49,5 x 66 cm, sign. DU Anderle, č. 43/70, LD v desce: Věnováno Bernardovi a Ursule Schultzeovým, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Postava

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Model

    Položka č.: 19598

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 75 x 105 cm, sign. vzadu Kamila Najbrtová 2016, rám

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19594

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka VII.

    Položka č.: 19593

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)