Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Leander

    Položka č.: 19607

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1999, 77 x 59 cm, sign. LD O.Coufal 99, rám

  • Alena Anderlová

    Výstřel

    Položka č.: 19606

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 80 x 100 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Roman Franta

    Otcové - oko

    Položka č.: 19605

    Vyvolávací cena: 87.500 CZK (3.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2005, kruh d = 115 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 87.500 CZK (3.500 €)

  • Roman Franta

    Klaun/Hugo Rondinone s broučicí

    Položka č.: 19604

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 70 x 50 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • František Hodonský

    Noční Vídeň

    Položka č.: 19602

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 80 cm, sign. DU Hodonský 2015, práce významného současného autora, který studoval v ateliéru krajinářské malby u F. Jiroudka na Akademii výtvarných umění v Praze. Nabízená položka zaujme typickým rukopisem, svébytným zacházením s barvou i expresivní barevností. , žák prof. V…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Ivan Komárek

    Česká krajina

    Položka č.: 19601

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 105 x 145 cm, sign. LD Komárek 2016, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • František Hodonský

    Z lužních hladin

    Položka č.: 19600

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 40 cm, sign. vzadu Hodonský , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Model

    Položka č.: 19598

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 75 x 105 cm, sign. vzadu Kamila Najbrtová 2016, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za ohradou

    Položka č.: 19596

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 80 x 70 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Alena Anderlová

    Čínani

    Položka č.: 19595

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19594

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka VII.

    Položka č.: 19593

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Švankmajer

    Člověk

    Položka č.: 19592

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tuš, koláž, papír, 2015, 61,5 x 45 cm, sign. PD Švankmajer J. 2015, rám, studium na VŠUP v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj. Patří k předním představitelům českého poválečného surrealismu. Jan Švankmajer svoji tvorbu n…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Ukřižování

    Položka č.: 19591

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pastel, papír, 2015, 27 x 19 cm, sign. PD Zábranský 2015, rám, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Z cyklu na začátku džungle

    Položka č.: 19590

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 2010, 40 x 30 cm, sign. DU Zábranský, rám, Grafik, malíř, scénograf, karikaturista, studoval na brněnské Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, poté žák prof. B. Laciny tamtéž, člen francouzské Société de l’Humour. Typická Zábranského jemná erotika je patrná i z obrazu Z cyklu Na začátku…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)