Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • František Hodonský

    Noční Vídeň

    Položka č.: 19602

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení:
    01. 05. 2018 21:37

    olej, plátno, 2015, 60 x 80 cm, sign. DU Hodonský 2015, práce významného současného autora, který studoval v ateliéru krajinářské malby u F. Jiroudka na Akademii výtvarných umění v Praze. Nabízená položka zaujme typickým rukopisem, svébytným zacházením s barvou i expresivní barevností. , žák prof. V…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID5607 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Vztah č. 2, Dohoda o zavržení

    Položka č.: 19617

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, kombinovaná technika, 1976, 49,5 x 66 cm, sign. DU Anderle, č. 43/70, LD v desce: Věnováno Bernardovi a Ursule Schultzeovým, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Postava

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 19615

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Heredibus Homanno

    Mapa Čech

    Položka č.: 19614

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Bleau

    Mapa Čech

    Položka č.: 19613

    Vyvolávací cena: 11.700 CZK (468 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.700 CZK (468 €)

  • Broglio

    Obléhání

    Položka č.: 19612

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Čech

    Položka č.: 19611

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Janssonius

    Labe

    Položka č.: 19610

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Výstřel

    Položka č.: 19606

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 80 x 100 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Roman Franta

    Klaun/Hugo Rondinone s broučicí

    Položka č.: 19604

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 70 x 50 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • František Hodonský

    Z lužních hladin

    Položka č.: 19600

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 40 cm, sign. vzadu Hodonský , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Model

    Položka č.: 19598

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 75 x 105 cm, sign. vzadu Kamila Najbrtová 2016, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Alena Anderlová

    Čínani

    Položka č.: 19595

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19594

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka VII.

    Položka č.: 19593

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Lenka)

    Položka č.: 13856

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Helena)

    Položka č.: 13855

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Andrea)

    Položka č.: 13854

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Ženský akt (Edita)

    Položka č.: 13853

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 13852

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)