0 Objednávka položek Vltavín Art s.r.o. | Aukční síň Vltavín

Vltavín Art s.r.o. - nabídka položek

  • Ryby, Martin Salajka

    Ryby, Martin Salajka

    litografie, 2018, 47,3 x 61,7 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1500 Kč

  • Kdo je kdo?, Alena Kupčíková

    Kdo je kdo?, Alena Kupčíková

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, náklad 38 kd

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 3500 Kč

  • V úplňku, Jaroslav Valečka

    V úplňku, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, náklad 120 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 800 Kč

  • Trojice, Jaroslav Valečka

    Trojice, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, náklad 120 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 750 Kč

  • Balvany, Jaroslav Valečka

    Balvany, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 850 Kč

  • Olympijská slavnost, Jaroslav Valečka

    Olympijská slavnost, Jaroslav Valečka

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 850 Kč

  • Závrať, Jaroslav Valečka

    Závrať, Jaroslav Valečka

    itografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 750 Kč

  • Přítelkyně, Jaroslav Valečka

    Přítelkyně, Jaroslav Valečka

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 750 Kč

  • Černí Hatcinové, Dan Trantina

    Černí Hatcinové, Dan Trantina

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, náklad 50 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 800 Kč

  • Tiamat, Dan Trantina

    Tiamat, Dan Trantina

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 800 Kč

  • Buďte opicemi, Dan Trantina

    Buďte opicemi, Dan Trantina

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1000 Kč

  • Borec v Litokrajině 1, Martin Velíšek

    Borec v Litokrajině 1, Martin Velíšek

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, náklad 30 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 4000 Kč

  • Ježíšek Fritz, Martin Velíšek

    Ježíšek Fritz, Martin Velíšek

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, náklad 60 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 4000 Kč

  • Bílá noc, Jaroslav Valečka

    Bílá noc, Jaroslav Valečka

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, náklad 150 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 600 Kč

  • Sedící dívka, Miloslav Chlupáč

    Sedící dívka, Miloslav Chlupáč

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M.

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 2000 Kč

  • Věčný vůdce, Ivana Lomová

    Věčný vůdce, Ivana Lomová

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, náklad 126 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 2400 Kč

  • Sova, Martin Salajka

    Sova, Martin Salajka

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, náklad 81 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 2500 Kč

  • Hezký člověk, Dan Trantina

    Hezký člověk, Dan Trantina

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, náklad 65 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1500 Kč

  • Family, Alena Anderlová

    Family, Alena Anderlová

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, náklad 80 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1200 Kč

  • Kometa, Jaroslav Valečka

    Kometa, Jaroslav Valečka

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 600 Kč

  • Vlci, Martin Salajka

    Vlci, Martin Salajka

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, náklad 81 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 2000 Kč

  • Ve třech, Ivan Komárek

    Ve třech, Ivan Komárek

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, náklad 300 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 300 Kč

  • Žebřík, Ivan Komárek

    Žebřík, Ivan Komárek

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, náklad 130 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 300 Kč

  • Double, Ivan Komárek

    Double, Ivan Komárek

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 300 Kč

  • Homunkulus, Igor Grimmich

    Homunkulus, Igor Grimmich

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, náklad 79 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1500 Kč

  • Nový druh, Igor Grimmich

    Nový druh, Igor Grimmich

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, náklad 79 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1200 Kč

  • San Francisco, Jitka Paclík Nesnídalová

    San Francisco, Jitka Paclík Nesnídalová

    litografie, 2016, 60 x 46 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová, náklad 80 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 800 Kč

  • Do jogurtu, Lukáš Miffek

    Do jogurtu, Lukáš Miffek

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, náklad 100 ks

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 1200 Kč

  • Marie č. 1, Jan Saudek

    Marie č. 1, Jan Saudek

    litografie na papíru Fabriano, 37 x 38,5 cm, ručně sign. PD Jan Saudek, limitovaná edice 85 číslovaných kusů

    Vydáno v roce: 2020

    Cena s DPH: 10000 Kč

  • Marie č. 1 (barevná), Jan Saudek

    Marie č. 1 (barevná), Jan Saudek

    litografie, 37 x 38,5 cm, ručně sign. PD Jan Saudek, limitovaná edice 85 číslovaných kusů

    Vydáno v roce: 2020

    Cena s DPH: 16000 Kč