Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Vesnička s mostem

    No.: 2099

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:33

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    U pumpy

    No.: 2100

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:34

    tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 2101

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:35

    tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 2102

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:36

    akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (akt)

    No.: 2103

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:37

    tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    No.: 2104

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:38

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    No.: 2105

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:39

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    No.: 2106

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:40

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    No.: 2107

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:41

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Úkryt v lesích

    No.: 2108

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:42

    akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnická zábava

    No.: 2109

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:43

    tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům mezi kopci

    No.: 2110

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:44

    tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stébla ve větru

    No.: 2111

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:45

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pár (náčrt k ilustraci)

    No.: 2112

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:46

    tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům na kopci

    No.: 2113

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:47

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad kopcem

    No.: 2143

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:17

    olej, papír, 1931, 33,8 x 42,6 cm, sign. PD B. Ullrych 31, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v červené sukni

    No.: 2144

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:18

    olej, papír, 1948, 30 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 48, LD v rohu papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    No.: 2145

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:19

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    No.: 2146

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 16:20

    olej, karton, 1931, 30,5 x 31 cm, sign. LD B. Ullrych 1931, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 800 CZK (34 €)