0 Order of items of Vltavín Art s.r.o. (step 2) | Aukční síň Vltavín

Vltavín Art s.r.o. - catalogue of items

  • Žlutá ponorka, Martin Velíšek

    Žlutá ponorka, Martin Velíšek

    litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 6500 CZK

  • , Jozef Gertli Danglár

    , Jozef Gertli Danglár

    litografie, 29,7 x 41,5, sign. PD Danglár

    Published in year:

    Price including VAT: 6000 CZK

  • litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. DP ZuzanaDvorskáŠípová, celkový náklad 60 ks, Zuzana Dvorská Šípová

    litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. DP ZuzanaDvorskáŠípová, celkový náklad 60 ks, Zuzana Dvorská Šípová

    Published in year:

    Price including VAT: 2800 CZK

  • litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, celkový náklad 100 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 2500 CZK

  • litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, celkový náklad 100 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 4500 CZK

  • litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, celkový náklad 100 ks, Martin Salajka

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, celkový náklad 100 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 3200 CZK

  • litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, Kateřina Miler

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, Kateřina Miler

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017

    Published in year:

    Price including VAT: 3800 CZK

  • litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, Martin Salajka

    litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, Martin Salajka

    litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018

    Published in year:

    Price including VAT: 2500 CZK

  • litografie, 2018, 32 x 46,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, Ivana Lomová

    litografie, 2018, 32 x 46,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, Ivana Lomová

    litografie, 2018, 32 x 46,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018

    Published in year:

    Price including VAT: 2500 CZK

  • litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka

    Published in year:

    Price including VAT: 1200 CZK

  • Město II, Martin Salajka

    Město II, Martin Salajka

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, celkový náklad 100 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 3000 CZK

  • , Martin Salajka

    , Martin Salajka

    Martin Salajka (1981) - Město litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka

    Published in year:

    Price including VAT: 3000 CZK

  • , Jan Saudek

    , Jan Saudek

    litografie, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD JAN SAUDEK

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 10000 CZK

  • litografie, 2018, 47,3 x 61,7 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, Martin Salajka

    litografie, 2018, 47,3 x 61,7 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, Martin Salajka

    litografie, 2018, 47,3 x 61,7 cm, sign. PD Martin Salajka 2018

    Published in year:

    Price including VAT: 2000 CZK

  • litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, Alena Kupčíková

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, Alena Kupčíková

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017

    Published in year:

    Price including VAT: 3500 CZK

  • litografie, 2009, 26 x 30 cm, náklad 120 ks, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, náklad 120 ks, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, náklad 120 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 800 CZK

  • litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka

    Published in year:

    Price including VAT: 750 CZK

  • litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka

    Published in year:

    Price including VAT: 850 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 850 CZK

  • litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, Jaroslav Valečka

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, Jaroslav Valečka

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007

    Published in year:

    Price including VAT: 750 CZK

  • litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka

    Published in year:

    Price including VAT: 750 CZK

  • litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, Dan Trantina

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, Dan Trantina

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15

    Published in year:

    Price including VAT: 800 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 800 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 1000 CZK

  • litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, Martin Velíšek

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, Martin Velíšek

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016

    Published in year:

    Price including VAT: 4000 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 4000 CZK

  • litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, Jaroslav Valečka

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, Jaroslav Valečka

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006

    Published in year:

    Price including VAT: 600 CZK

  • litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., Miloslav Chlupáč

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., Miloslav Chlupáč

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M.

    Published in year:

    Price including VAT: 2000 CZK

  • litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, Ivana Lomová

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, Ivana Lomová

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013

    Published in year:

    Price including VAT: 2400 CZK

  • litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, Martin Salajka

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, Martin Salajka

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012

    Published in year:

    Price including VAT: 2500 CZK

  • litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, Dan Trantina

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, Dan Trantina

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12

    Published in year:

    Price including VAT: 1500 CZK

  • litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, Alena Anderlová

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, Alena Anderlová

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011

    Published in year:

    Price including VAT: 1200 CZK

  • litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, Jaroslav Valečka

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka

    Published in year:

    Price including VAT: 600 CZK

  • litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, Martin Salajka

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, Martin Salajka

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka

    Published in year:

    Price including VAT: 2000 CZK

  • litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, Ivan Komárek

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, Ivan Komárek

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010

    Published in year:

    Price including VAT: 300 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 300 CZK

    Published in year:

    Price including VAT: 300 CZK

  • litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, náklad 79 ks, Igor Grimmich

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, náklad 79 ks, Igor Grimmich

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10

    Published in year:

    Price including VAT: 1500 CZK

  • Nový druh, Igor Grimmich

    Nový druh, Igor Grimmich

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, náklad 79 ks

    Published in year:

    Price including VAT: 1200 CZK

  • litografie, 2016, 60 x 46 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová, Jitka Paclík Nesnídalová

    litografie, 2016, 60 x 46 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová, Jitka Paclík Nesnídalová

    litografie, 2016, 60 x 46 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová

    Published in year:

    Price including VAT: 800 CZK

  • , Lukáš Miffek

    , Lukáš Miffek

    Published in year:

    Price including VAT: 1200 CZK

  • Marie no. 1, Jan Saudek

    Marie no. 1, Jan Saudek

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 16000 CZK

  • Marie no. 1, Jan Saudek

    Marie no. 1, Jan Saudek

    Published in year: 2020

    Price including VAT: 20000 CZK