Jiří František Dvořák
Ona
Položka č.: 244751Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2023 18:38
olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu