• Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Orel

    Položka č.: 224884

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:56

    akvarel, pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 189232

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:55

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 246654

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:54

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sportovní abstrakce

    Položka č.: 255722

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:53

    akvarel, tuš, papír nalepený na kartonu, 2006, 90,5 x 68,5 cm, sign. PD Jan Rýz 006, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    Japonský bitevní křižník

    Položka č.: 234401

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:52

    litografie, 2005, 29,5 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 59/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Tíha lásky

    Položka č.: 234367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:51

    linoryt, ruční papír, 2008, 23,5 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Čas mládí

    Položka č.: 234368

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:50

    linoryt, ruční papír, 2007, 23 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Večerní touha

    Položka č.: 234369

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:49

    linoryt, ruční papír, 2007, 23,2 x 16,2 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Zakázané ovoce

    Položka č.: 234370

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:48

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Hvězdný nůž

    Položka č.: 234690

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:47

    akryl, plátno, 2017, 65,5 x 90 cm, monogr. DU, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Vítěz

    Položka č.: 234744

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:46

    akryl, plátno, 2018, 90 x 65,5 cm, monogr. DU, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

  • Marie Filippovová

    Kompozice III.

    Položka č.: 257146

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:45

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 30,3 x 21,3 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Radoslav Čáslavský

    (1925-2012)

    Kainovo znamení (triptych)

    Položka č.: 254789

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:44

    3x olej, písky, sololit, 149,5 x 366 cm, Radoslav Čáslavský se narodil v Mladé Boleslavi a vyrůstal v romantické krajině Bělé pod Bezdězem. Svůj pozdější pracovní život strávil v Praze, kam se odstěhoval ve 40. letech a vyučil se chromolitografem. K tomu následně vystudoval UMPRUM v ateliéru dekorat…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Olga Vychodilová

    Flora

    Položka č.: 257198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:43

    lept, 14,2 x 9,9 cm, sign. UD Vychodilová, 123/180, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Vlasáková

    Malé hrátky III

    Položka č.: 257200

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:42

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Eva Vlasáková, XXX.VII./XLV., Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    Lesní cesta

    Položka č.: 257160

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:41

    suchý pastel, uhel, karton, 1942, 21 x 28,8 cm, sign. LD Hilbert Vávra 1942, v horní pravé části odtržený roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    Lesní potok

    Položka č.: 257161

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:40

    suchý pastel, papír, 1943, 35 x 24 cm, sign. PD Hilbert Vávra 1943, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    Pustá rybná

    Položka č.: 257162

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:39

    suchý pastel, karton, 1944, 17,5 x 24,2 cm, sign PD Hilbert Vávra VIII. 1944, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    Zámek nad řekou

    Položka č.: 257163

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:38

    suchý pastel, karton, 1942, 24,7 x 34 cm, sign. PD Hilbert Vávra 1942, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    V lese

    Položka č.: 257164

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:37

    suchý pastel, karton, 17,4 x 24,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilán Švabinský

    Strom ve větru

    Položka č.: 257189

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:36

    litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Slíva

    Golfové hole

    Položka č.: 257152

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:35

    lept, 2007, 13 x 9 cm, sign. DU Jiří Slíva, 60/100, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    Položka č.: 212722

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opuštěné chalupy (Motiv z Lužických hor)

    Položka č.: 223373

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:33

    litografie, 1967, 27,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1967, autorský tisk, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Potápějící se loď

    Položka č.: 229889

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:32

    litografie, 22,2 x 15,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žně

    Položka č.: 257204

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:31

    dřevoryt, 1947, 21 x 11,5 cm, sign. PD V. Rabas, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Holubice

    Položka č.: 257190

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:30

    dřevoryt, 1959, 12,9 x 9,7 cm, sign. PD Vl. Pukl , 39/81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rak a dům

    Položka č.: 257194

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:29

    lept, ruční papír, 13,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Pileček 81, 75/100, vzadu popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Postřelený jelen

    Položka č.: 257171

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:28

    lept, 1966, 24,1 x 17,4 cm, sign. DU K. Oberthor 66, 24/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná