• Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 280792

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:20

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 280791

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 280790

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:16

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 280789

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:14

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 280788

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:12

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 280787

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:10

    fotografie, 17 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 280786

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:08

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Markéta Kotková

    (1976)

    Srdce staré krajky

    Položka č.: 280398

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:06

    litografie, 54 x 54 cm, sign. LD M. Kotková, č. 30/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pavučina 2

    Položka č.: 280385

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:04

    lept, 18 x 16 cm, sign. PD Čepelák, pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 280382

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:02

    litografie, 62 x 45 cm, při okrajích mírně pokrčený papír, pravý horní roh lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Milan Bauer

    Sen o páře

    Položka č.: 280378

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 21:00

    lept, 32,7 x 24,4 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 14/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Helena Tomášková-Willmannová

    Moderní apokalypsa

    Položka č.: 279659

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:58

    kombinovaná technika, 1992, 33 x 42 cm, sing. PD Helena Tomášková-Vilmannová 92, č. 2/75, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Šlechtová

    Paměť věků

    Položka č.: 279658

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:56

    lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Rudolf Zörner

    (1941-2017)

    Chaos

    Položka č.: 279657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:54

    strukturální grafika, 34,5 x 31,5 cm, sign. PD Rudolf Zörner, č. 22/50, při horním okraji mírně zažloutlý papír, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eva Vlasáková

    Labyrint srdce I.

    Položka č.: 279656

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:52

    lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Na kameni

    Položka č.: 279655

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:50

    měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ve městě

    Položka č.: 279654

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:48

    litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    U Strahovské brány

    Položka č.: 279653

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:46

    akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Podzim na vinicích

    Položka č.: 279651

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:44

    litografie, 24,5 x 40,5 cm, sign. PD J. Gruss, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 279624

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:42

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, levý dolní roh utržen cca 0,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Červánková krajina

    Položka č.: 279623

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:40

    pastel, papír, 49 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 279622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:38

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Ležící dívka

    Položka č.: 278043

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:34

    tužka, papír, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD, rožky ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Kadlecová

    Jaro I

    Položka č.: 278040

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:32

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 28/80, při pravém okraji ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jana Kadlecová

    Jaro II

    Položka č.: 278039

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:30

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Saska

    Usedlost

    Položka č.: 278038

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:28

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Lidová píseň

    Položka č.: 278037

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:26

    suchá jehla, 1988, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 88, č. 1/15, rožky nepatrně pokrčené, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Tanec

    Položka č.: 277979

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:24

    tuš,akvarel, papír, 33 x 23,8 cm, horní okraj papíru lehce zažloutlý, pravý horní růžek lehce pokrčen, na levém okraji šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    U vody

    Položka č.: 277978

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:22

    tuš, papír, 23,8 x 33 cm, u horního okraje papíru drobný žlutý flíček , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 277859

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:20

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)