• Libor Beránek

    Kameničky

    Položka č.: 259085

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:22

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Božena Augustinová

    (1939-2005)

    Victoria regia

    Položka č.: 259084

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:20

    litografie, 1994, 32 x 24 cm, sign. PD Božena Augustinová 94, č. 25/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíční noc

    Položka č.: 259083

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:18

    litografie, 26 x 41,5 cm, sign. PD J. Valečka , č. 13/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Petr Fiala

    (1896-1980)

    Slon

    Položka č.: 259082

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:16

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Svolinský

    Datel

    Položka č.: 259081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:14

    dřevoryt, 9,7 x 5,2 cm, sign. PD KSvolinský, značeno v desce KS, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Abstrakce

    Položka č.: 259080

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:12

    lept, akvatinta, 1995, 10,9 x 8,3 cm, sign. PD Istler 95, č. 57/150, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alena Antonová

    Položka č.: 259079

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:10

    dřevorez, 1980, 16 x 11,3 cm, sign. PD A. Antonová 80, č. 27/35, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zuzana Popelková-Oberthorová

    Anenské náměstí

    Položka č.: 259078

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:08

    litografie, 2014, 18,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Oberthorová 2014, č. 68/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Dům u housliček

    Položka č.: 259077

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:06

    litografie, 2012, 18,3 x 8,8 cm, sign. DU Z. Oberthorová 2012, č. 72/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Velčovský

    Kaplička

    Položka č.: 259076

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:04

    litografie, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD Velčovský, č. 195/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emile Munier daprès

    (1840-1895)

    U pramene

    Položka č.: 259075

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:02

    textilie, 24,5 x 19,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Fernard Lematte daprès

    (1850-1929)

    Johanka z Arku

    Položka č.: 259074

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 22:00

    textilie, 33,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • B. Hájková

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 259073

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:58

    olej, karton, 40 x 30 cm, sign. PD B. Hájková, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 259072

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:56

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Šárka

    Položka č.: 259071

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:54

    dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše (Benecko)

    Položka č.: 259070

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:52

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 259069

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:50

    litografie, 32 x 21,8 cm, sign. PD V. Röhling, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Portrét

    Položka č.: 259068

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:48

    mezzotinta, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 3/25, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavelka

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 259067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:46

    akvarel, textil, 1996, 15 x 11 cm, sign. PD Pavelka 96, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét H. Děrdy

    Položka č.: 259066

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:44

    tužka, papír, 1977, 39,5 x 27 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Na procházce v parku

    Položka č.: 259065

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:42

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Dvě ženy

    Položka č.: 259064

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:40

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, sign. LD H. Děrda, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Portrét muže v županu

    Položka č.: 259063

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:38

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    Položka č.: 259062

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:36

    olej, plátno, 10,4 x 15,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě na pobřeží

    Položka č.: 259061

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:34

    olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 259060

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:32

    olej, papír, 17,8 x 11,7 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Londýn

    Položka č.: 259059

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:30

    olej, papír, 15,3 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD London, pravý horní a levý dolní roh papíru lehce ohnuty, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atomium, Brussel

    Položka č.: 259058

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:28

    olej, papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 259057

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:26

    olej, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD J. Dlabal, značeno PD Roma, horní rohy papíru a dolní pravý roh jsou přeloženy - v místě přeložení je malba poškozená, v levém dolním rohu malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    Položka č.: 259056

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:24

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)