• Bohumil Ullrych

    Útok na mlýn

    Položka č.: 221757

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 00:00

    tuš,tužka, běloba, papír, 21,3 x 28,4 cm, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Služebná pod dozorem

    Položka č.: 221707

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:58

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 29 x 30 cm, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:56

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Povoz na mostě

    Položka č.: 221612

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:54

    pastel,akvarel, papír, 29 x 41,8 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 220957

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tři králové

    Položka č.: 218831

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:46

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:42

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kališník (Ex libris Jar. Černý)

    Položka č.: 218187

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:40

    dřevoryt, 13,1 x 9,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 218186

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:38

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    Položka č.: 218183

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:36

    lept, 12,2 x 5,7 cm, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217604

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217603

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:32

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217599

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:28

    akvatinta, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:26

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Hospodský

    Položka č.: 217457

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:24

    fix, papír, 1984, 14 x 16 cm, sign. PD J Pařík 1984, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:20

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Skřítek

    Položka č.: 217450

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:18

    fix, papír, 1970, 25 x 16 cm, sign. PD Jiří Pařík 70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Kuchař

    Položka č.: 217449

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:16

    tuš, běloba na papíře, 18 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Reservé

    Položka č.: 217448

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:14

    tuš na papíře, 18 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    Položka č.: 217434

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:12

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s kyticí

    Položka č.: 217431

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:10

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Tyto změny v dopravě

    Položka č.: 217430

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:08

    fix, papír, 21 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý člověk

    Položka č.: 217427

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:06

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Maják

    Položka č.: 217422

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:02

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)