• Vladislav Wimmer

    Staré město

    Položka č.: 246204

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:06

    litografie, 1978, 41,8 x 31,7 cm, sign. PD Wimmer 78, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alena Turková

    Rušná ulice

    Položka č.: 206619

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:05

    uhel, papír, 41,8 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Dvořící se princ

    Položka č.: 206726

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:04

    tuš, papír, 41,7 x 29,6 cm, na zadní straně autorské skici, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Dívka s amforou

    Položka č.: 206727

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:03

    uhel, papír, 41,8 x 29,5 cm, na zadní straně autorská skica, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 206730

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:02

    uhel, papír, 29,5 x 41,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bertramka

    Položka č.: 246133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:01

    sítotisk, 16,5 x 8,6 cm, značeno PD J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Pražské Jezulátko

    Položka č.: 246134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 19:00

    sítotisk, 16,5 x 9,3 cm, značeno PD J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hradčanská radnice

    Položka č.: 246135

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:59

    sítotisk, 16,3 x 9,1 cm, značeno PD J. Švengsbír, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praha, Sv. Salvator

    Položka č.: 246136

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:58

    sítotisk, 15,8 x 8,8 cm, značeno PD J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 246137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:57

    sítotisk, 15,8 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 246138

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:56

    sítotisk, 16 x 8,8 cm, značeno DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Studie ženského těla

    Položka č.: 246221

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:55

    inkoust, akvarel, papír, 17 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Stojící žena

    Položka č.: 246222

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:54

    tužka, papír, 30,5 x 18,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Akt ženy

    Položka č.: 246223

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:53

    tužka, papír, 21 x 29 cm, přeložený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Výjevy z přírody

    Položka č.: 246224

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:52

    tuš, papír, 28,9 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dívka s květiny

    Položka č.: 246149

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:51

    dřevoryt, 15 x 7 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Sůra

    (1929-2011)

    Tvář

    Položka č.: 246141

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:50

    litografie, 2000, 11,4 x 7 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 2000, 188/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodních …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Strnad

    Hradní brána

    Položka č.: 246127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:49

    dřevoryt, 1972, 28,4 x 47,5 cm, sign. PD P. Strnad 72, 60/44, mírně zažloutlý papír a ohnutý rohní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Sova

    (1926-1980)

    Karafiát

    Položka č.: 246184

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:48

    litografie, 59 x 37 cm, sign. PD Vlastimil Sova, 44/50, zašpiněný a pokrčený papír, nahoře uprostřed roztrženo v tisku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Nikolai Sakharov

    Prague Loretanska street

    Položka č.: 201983

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:47

    akvarel, papír, 2002, 21,9 x 41,9 cm, monogr. LD azbukou N. S., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Řecko

    Položka č.: 206609

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:46

    akvarel, tuš, pastel, papír, 2002, 20 x 28,9 cm, sign. LD Rubeš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 246132

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:45

    litografie, 14 x 9,8 cm, sign. DU Roučka, 40/200, mírně zažloutký papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Peterka

    Zamecká zahrada

    Položka č.: 246126

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:44

    litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Stromy

    Položka č.: 201966

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:43

    uhel, ruční papír, 39,1 x 27,2 cm, sign. PD K. Oberthor, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Kristus

    Položka č.: 226684

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:42

    litografie, 1967, 13,2 x 2,5 cm, sign. DU K. Oberthor 67, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 246209

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:41

    litografie, 41,3 x 26,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Obrněné vozidlo

    Položka č.: 246201

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:40

    tempera, textilie, 33,2 x 32,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 246129

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:39

    tuš, papír, 1966, 38,2 x 28,1 cm, sign. PD, zažloutlý a mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Růžové květiny

    Položka č.: 246218

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:38

    akvarel, papír, 34,8 x 23,3 cm, monog. PD AK, na zadní straně popsáno autorem: Happy birthday Dašo 24.5. 01, lots of love Toni, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Ves u přehrady

    Položka č.: 246202

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:37

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)