• Eva Hašková

    Ve snu

    Položka č.: 264942

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 21:32

    lept, akvatinta, 1987, 22 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 1987, č. 53/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Portrét herce Fialky

    Položka č.: 264933

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 21:12

    olej, překližka, 16,2 x 13,6 cm, sign. PD Joo, rám, rám zašlý, místy z oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Dívka a dravec

    Položka č.: 264932

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 21:10

    dřevoryt, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD, rám, papír na více místech polit, v několika částech pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Milenci u vody

    Položka č.: 264616

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 21:04

    olej, akvarel, tuš, papír, 1936, 22 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staré město Pražské

    Položka č.: 263670

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 20:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Kočka

    Položka č.: 263487

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 20:40

    litografie, 2016, 16,5 x 11,5 cm, sign. Du M. Rittstein 2016, č. 6/25, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Oldřich Dudek

    Kapří láska

    Položka č.: 262594

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 19:46

    tuš, tužka, papír, 23,7 x 32,8 cm, sign. PD Dudek, dole text: Kapr...miluje...Nováka..., na papíru u levého horního rohu čára, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, uprostřed u horního okraje papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Dudek

    Karneval

    Položka č.: 262593

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 19:44

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: No, snad se tam letos budeme bavit!..., na papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Gottlieb Theodor von Kempf

    (1971-1964)

    Na horské vycházce

    Položka č.: 261792

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 19:13

    olej, plátno, 1933, 58 x 78,5 cm, sign. PD Kempf 1933, rám, na rámu oděrky. Autor byl malíř a ilustrátor, představitel Vídeňské secese. V letech 1888 až 1896 studoval na vídeňské akademii výtvarných umění u Julia Viktora Bergera, Leopolda Karla Müllera, Josefa Matyáše z Trenkwaldu a A. Eisenmengera,…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jiří Novák - Houdek

    (1934-1992)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 259502

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 18:28

    olej, plátno, 1977, 49 x 78,5 cm, sign. PD Jiří Novák-Houdek 1977, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, malba místy drobně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 259166

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 18:20

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 259141

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 18:04

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář pod jezem

    Položka č.: 258537

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:56

    pastel, kvaš, papír, 1933, 27 x 38,5 cm, sign. LD B. Ullrych 33, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    Položka č.: 258262

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, dospělá)

    Položka č.: 257428

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:39

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a na papíře několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a p…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 255061

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:04

    olej, karton, 18 x 13,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ladislav Steskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a vínem (P. F. 1961)

    Položka č.: 254081

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 21:40

    litografie, 1960, 19 x 13,5 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 20:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 242784

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 19:32

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Podkova pro štěstí - Domažlice

    Položka č.: 254031

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:46

    dřevoryt, 11 x 9,1 cm, lehce zažloutlý papír, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní večer

    Položka č.: 251398

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:28

    olej, papír, 11,5 x 15,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    Položka č.: 250960

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:20

    ocelorytina, 18,8 x 25,2 cm, na levém okraji raženo: _3VI74; 21106, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250959

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:18

    ocelorytina, 19,5 x 25,2 cm, na levém okraji papíru raženo: 8_V74; 44533, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250958

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:16

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Řehoř Mendel

    Položka č.: 249273

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 21:44

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    Položka č.: 239006

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 21:20

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet - Ofelie /Ex libris Rudolf J)

    Položka č.: 239005

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 21:18

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo a Julie (Ex libris Hana M)

    Položka č.: 239004

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 21:16

    dřevoryt, 1991, 9 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 237487

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 21:02

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 19:46

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu