Petr Ptáček
Déšť
Položka č.: 2325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:19
litografie, 1993, 27,2 x 32,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)