• Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplanem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:00

    litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:01

    litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Štít Texaco

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:02

    litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán U.S. Navy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:03

    litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Vynořená

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:04

    lept, 2000, 20,5 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Continental divide

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:05

    litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Řiditelný balon

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:06

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Autostrada

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:07

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nad celinami

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:08

    litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Britten U. S. A.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:09

    litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nádraží

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:10

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Imperial Airways

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:11

    litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:12

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Remorkér v mlze

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:13

    litografie, 2019, 14,9 x 21,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Blue Bird

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:14

    litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Cord - Rekordní jízda

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:15

    litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Před rychlostním rekordem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:16

    litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zabal si a poleť

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:17

    lept, 39,2 x 26,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 46/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Parní pomník

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:18

    lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:19

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:20

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tour de fantasy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:21

    lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Lokomotiva I

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:22

    lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Laurinka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:23

    lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU Bauer Milan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Pozdrav z dovolené

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:24

    lept, 29,2 x 18,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tatra

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:25

    lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Jonáš a velryba

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:26

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 59/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Výlet s párou

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:27

    lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Eight Balls

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:28

    litografie, 2023, 37 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 21/80

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    1959 Dodge Coronet

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:29

    litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 36/80

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook