Natvrdlí
Mimořádná aukce vybraných děl autorů s datem ukončení 3.2. 2026. V případě zájmu o prohlédnutí položek nás kontaktujte na adrese nabrezi@galerie-vltavin.cz, tel.: 604 215 296.
Jaroslav Valečka
(1972)
Nad přehradou
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:00
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:01
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, rám, č. 79/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:02
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 8/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:03
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 23/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:04
litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Maškary u vody
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:05
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Nad městem
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:06
Karel Jerie
Pytlíkovy fraktály
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:07
akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. PD JERIE 2021, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:08
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 69/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:09
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
MICL
(1969)
Veselá parta
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:10
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:11
litografie , 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 78/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Karel Jerie
Modrásek
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:12
litografie, 2009, 37,6 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
MICL
(1969)
Veverka
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:13
olej, plátno, 2024, 45 x 60 cm, sign. vzadu MILC 2024, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
MICL
(1969)
Krátký příběh o nevěře
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:14
olej, plátno, 2023, 60 x 90 cm, sign. vzadu MICL 2023, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Karel Jerie
Sněhulák
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:15
litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 45/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Karel Jerie
Sv. František
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:16
Karel Jerie
Sv. Martin
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:17
litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 43/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Lukáš Miffek
(1978 )
Nestyda
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:18
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Fanoušek
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:19
olej, plátno, 2023, 100 x 110 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Tak dík !
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:20
olej, plátno, 2023, 110 x 100 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Karel Jerie
Ďábelský sněhulák
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:21
olej, plátno, 2024, 45 x 45 cm, sign. PD Jerie 2024, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Karel Jerie
Anďelský sněhulák
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:22
NATVRDLÍ Karel Jerie, MICL, Lukáš Miffek, Jaroslav Valečka
České baroko
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:23
litografie, 2025, 57,5 x 48,5 cm, sign. DU Jerie, MICL, Miffek, J. Valečka, č. 57/60
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
MICL
(1969)
Sněhuláci a třešně
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:24
olej, plátno, 2023, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus