Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:01
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:05
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:06
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Indické ženy
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:45
suchá jehla, 1929, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. T. Šimon, rám, LD II. stav
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Průmysl
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:46
lept, 37 x 32,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Tomáše
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:47
lept, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, zkrabatělý papír, slepované, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Před zrcadlem
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:48
litografie, 1923, 26,5 x 17 cm, sign. PD RKremlička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes
Jiří Trnka
(1912-1969)
Růže a smrt
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:49
dřevoryt, 1933, 21 x 13,5 cm, monogr. PD T 33, rám, příloha bibliofilie Jan Šnobr: Růže a smrt, vyd. Sdružení západočeských výtv. umělců, Plzeň, 1933, ed. Stín, Antikvariát Dlážděná, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze
Jan Konůpek
Hvězdář
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:50
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Arthur Paunzen
(1890-1940)
IX. Symphonie
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:51
lept, suchá jehla, 1918, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD Arthur Paunzen, rám, List z cyklu Phantasien über Beethoven-Symphonien, v němž Paunzen převádí hudební strukturu do symbolické obraznosti – terasovitě vrstvený „monument“ s řadami postav evokuje gradaci symfonie. Na zadní straně popsáno, orazítkováno…
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:52
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 265/500, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:53
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Deflorace
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:54
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Antonín Pelc
(1895-1967)
Spahi z Maroka (1961)
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:55
tuš, běloba, papír, 1961, 20 x 30 cm, sign. LN Pelc 61, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Antonín Pelc
(1895-1967)
Atelier
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:56
tuš, běloba, papír, 1961, 32 x 22,5 cm, sign. LU Pelc 61, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Jiří Balcar
(1929-1968)
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:58
tuš, běloba, papír, 23,5 x 16 cm, pasparta, návrh ilustrace k Nelson Algren: Ksicht na podlaze putyky aneb moc slaný preclíky, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar
Jiří Balcar
(1929-1968)
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:59
tuš, běloba, papír, 1968, 23,5 x 15 cm, návrh ilustrace k André Pieyre De Mandiargues: Na okraji, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar
Karel Oberthor
Veselý jezdec
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:00
akvarel, monotyp, papír, 67,3 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, na zadní straně značeno autorským razítkem, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar; malíř, grafik; věnoval se malbě, volné a drobné grafice a volné kresbě; vytvořil stovk…
Karel Oberthor
Ústí nad Orlicí
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:01
tuš, papír, 1952, 38 x 51,5 cm, sign. PD K. Oberthor 52, při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Strunkovice
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:02
akvarel, tuš, papír, 1974, 32 x 61,5 cm, sign. PD K. Oberthor 74, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Jan Konůpek
Městské zákoutí
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:03
Milan Albich
(1925-2000)
Horská krajina
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:04
akvarel, papír, 1970, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Albich, rám, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců
Edgar Baran
(1937-2011)
Po západu slunce
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:05
kvaš, akvarel, papír, 1976, 16,5 x 63 cm, sign. LD Edgar Baran 76, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Vladimír Cidlinský
(1934-2013)
Přicházející podzim
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:06
tempera, lepenka, 40 x 90 cm, sign. PD Cidlinský, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Miroslav Konrád
Přístav
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:07
akvarel, tužka, papír, 1974, 36 x 50 cm, sign. PD Konrád Mir. 74, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
František Vobecký
(1902-1991)
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:08
pero, kombinovaná technika, papír, 1935, 50 x 34 cm, sign. PD Vobecký 35, rám, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes