• Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:01

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:05

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2026 18:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:45

    suchá jehla, 1929, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. T. Šimon, rám, LD II. stav

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Průmysl

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:46

    lept, 37 x 32,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Kostel sv. Tomáše

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:47

    lept, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, zkrabatělý papír, slepované, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Před zrcadlem

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:48

    litografie, 1923, 26,5 x 17 cm, sign. PD RKremlička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Růže a smrt

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:49

    dřevoryt, 1933, 21 x 13,5 cm, monogr. PD T 33, rám, příloha bibliofilie Jan Šnobr: Růže a smrt, vyd. Sdružení západočeských výtv. umělců, Plzeň, 1933, ed. Stín, Antikvariát Dlážděná, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Jan Konůpek

    Hvězdář

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:50

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Arthur Paunzen

    (1890-1940)

    IX. Symphonie

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:51

    lept, suchá jehla, 1918, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD Arthur Paunzen, rám, List z cyklu Phantasien über Beethoven-Symphonien, v němž Paunzen převádí hudební strukturu do symbolické obraznosti – terasovitě vrstvený „monument“ s řadami postav evokuje gradaci symfonie. Na zadní straně popsáno, orazítkováno…

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:52

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 265/500, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:53

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Deflorace

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:54

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Spahi z Maroka (1961)

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:55

    tuš, běloba, papír, 1961, 20 x 30 cm, sign. LN Pelc 61, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Atelier

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:56

    tuš, běloba, papír, 1961, 32 x 22,5 cm, sign. LU Pelc 61, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:58

    tuš, běloba, papír, 23,5 x 16 cm, pasparta, návrh ilustrace k Nelson Algren: Ksicht na podlaze putyky aneb moc slaný preclíky, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 17:59

    tuš, běloba, papír, 1968, 23,5 x 15 cm, návrh ilustrace k André Pieyre De Mandiargues: Na okraji, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Veselý jezdec

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:00

    akvarel, monotyp, papír, 67,3 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, na zadní straně značeno autorským razítkem, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar; malíř, grafik; věnoval se malbě, volné a drobné grafice a volné kresbě; vytvořil stovk…

  • Karel Oberthor

    Ústí nad Orlicí

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:01

    tuš, papír, 1952, 38 x 51,5 cm, sign. PD K. Oberthor 52, při dolním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Strunkovice

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:02

    akvarel, tuš, papír, 1974, 32 x 61,5 cm, sign. PD K. Oberthor 74, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Konůpek

    Městské zákoutí

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:03

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Horská krajina

    Položka č.: 125

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:04

    akvarel, papír, 1970, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Albich, rám, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

  • Edgar Baran

    (1937-2011)

    Po západu slunce

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:05

    kvaš, akvarel, papír, 1976, 16,5 x 63 cm, sign. LD Edgar Baran 76, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Cidlinský

    (1934-2013)

    Přicházející podzim

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:06

    tempera, lepenka, 40 x 90 cm, sign. PD Cidlinský, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Miroslav Konrád

    Přístav

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:07

    akvarel, tužka, papír, 1974, 36 x 50 cm, sign. PD Konrád Mir. 74, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 02. 01. 2026 18:08

    pero, kombinovaná technika, papír, 1935, 50 x 34 cm, sign. PD Vobecký 35, rám, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes