• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:00

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:01

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, rám, č. 79/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Přítelkyně

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:02

    litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 8/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:03

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 23/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:04

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Maškary u vody

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:05

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:06

  • Karel Jerie

    Pytlíkovy fraktály

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:07

    akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. PD JERIE 2021, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

  • Karel Jerie

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:08

    litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 69/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:09

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • MICL

    (1969)

    Veselá parta

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:10

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:11

    litografie , 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 78/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:12

    litografie, 2009, 37,6 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

  • MICL

    (1969)

    Veverka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:13

    olej, plátno, 2024, 45 x 60 cm, sign. vzadu MILC 2024, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • MICL

    (1969)

    Krátký příběh o nevěře

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:14

    olej, plátno, 2023, 60 x 90 cm, sign. vzadu MICL 2023, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • Karel Jerie

    Sněhulák

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:15

    litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 45/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Karel Jerie

    Sv. František

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:16

  • Karel Jerie

    Sv. Martin

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:17

    litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 43/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

  • Lukáš Miffek

    (1978 )

    Nestyda

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:18

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Fanoušek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:19

    olej, plátno, 2023, 100 x 110 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Tak dík !

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:20

    olej, plátno, 2023, 110 x 100 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)

  • Karel Jerie

    Ďábelský sněhulák

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:21

    olej, plátno, 2024, 45 x 45 cm, sign. PD Jerie 2024, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Karel Jerie

    Anďelský sněhulák

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:22

  • NATVRDLÍ Karel Jerie, MICL, Lukáš Miffek, Jaroslav Valečka

    České baroko

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:23

    litografie, 2025, 57,5 x 48,5 cm, sign. DU Jerie, MICL, Miffek, J. Valečka, č. 57/60

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • MICL

    (1969)

    Sněhuláci a třešně

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:24

    olej, plátno, 2023, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • Jiří Chadima

    Skica I

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:00

    tužka, fix, papír, 10,3 x 14 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica V

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:01

    tužka, fix, papír, 10,5 x 13,7 cm, sign. DU Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica VII

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:02

    tužka, fix, papír, 12 x 15,1 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica IX

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:03

    tužka, fix, papír, 6,5 x 10,2 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XI

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:04

    tužka, fix, papír, 1962, 16 x 11 cm, sign. PD Chadima 1962, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)