-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplanem
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:00
litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
DC - 2
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:01
litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Štít Texaco
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:02
litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán U.S. Navy
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:03
litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Vynořená
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:04
lept, 2000, 20,5 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, autorský tisk
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Continental divide
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:05
litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Řiditelný balon
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:06
litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Autostrada
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:07
litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Nad celinami
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:08
litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Britten U. S. A.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:09
litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Nádraží
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:10
litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Imperial Airways
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:11
litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:12
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Remorkér v mlze
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:13
litografie, 2019, 14,9 x 21,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, autorský tisk
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Blue Bird
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:14
litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Cord - Rekordní jízda
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:15
litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Před rychlostním rekordem
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:16
litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zabal si a poleť
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:17
lept, 39,2 x 26,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 46/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Parní pomník
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:18
lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motocykl Ferdinanda Gramatiky
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:19
ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:20
lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Tour de fantasy
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:21
lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva I
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:22
lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Laurinka
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:23
lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU Bauer Milan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Pozdrav z dovolené
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:24
lept, 29,2 x 18,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Tatra
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:25
lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Jonáš a velryba
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:26
lept, 17 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 59/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Výlet s párou
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:27
lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Eight Balls
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:28
litografie, 2023, 37 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 21/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1959 Dodge Coronet
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:29
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 36/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO