• Kamil Lhoták

    PF 86 Tom Svoboda

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:45

    litografie, 1985, 12,6 x 8,7 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 1988 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 1012

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:46

    litografie, 1987, 8,7 x 13 cm, monogramováno PD K.L., pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    P.F. 82

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:47

    litografie, 21 x 10 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Fronta

    Položka č.: 1014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:48

    litografie, 1982, 5 x 60 cm, sign. PD Miloš Nesvadba, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Chůze

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:49

    tisk, 1977, 6,7 x 32 cm, sign. DU Miloš Nesvadba, přehnuto 4 x , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Postel

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:50

    litografie, 1976, 10 x 10 cm, sign. PD Miloš Nesvadba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Vrásky

    Položka č.: 1017

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:51

    litografie, 1981, 4 x 5 cm, sign. DU Miloš Nesvadba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Loďka na břehu

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:52

    lept, 1946, 6,3 x 7,5 cm, PF 1947, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Novoročenky II.

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:53

    4x litografie, 1958, 33 x 36 cm, vše sign. DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Novoročenky I.

    Položka č.: 1020

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:54

    4x litografie, 1957, 1956, 39,5 x 35,5 cm, vše sign. PD K. Oberthor 57, jednou 56, na zadní straně popsáno autorem, pasparta, 3x PF 1958, 1x PF 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Novoročenky III.

    Položka č.: 1021

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:55

    3x litografie, 1956, 34 x 30,5 cm, vše sign. DU K. Oberthor 56, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Lyra Pragensis PF85

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:56

    litografie, 1984, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD P. Oriešková 84, na zadní straně přání od autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:57

    linoryt, 1985, 9,3 x 10,3 cm, sign. PD Ivan Ouhel, PF 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • František Segert

    (1930-2016)

    PF 1968

    Položka č.: 1024

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:58

    litografie, 9,7 x 19,5 cm, sign. DU František Segert, pf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Společnost

    Položka č.: 1025

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:59

    litografie, 1980, 15 x 34,5 cm, sign. PD K. Souček, PF 81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Konvolut 10 grafik

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:00

    linoryt, litografie, dřevoryt, rozmezí 18 x 6, 7 cm, sign. K. Šafář, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Švéda

    PF 1995

    Položka č.: 1027

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:01

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    PF 1986

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:02

    litografie, 1986, 9,3 x 18,5 cm, sign. PD Karel Toman 86, č. 30/200, pf, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Hory

    Položka č.: 1029

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:03

    lept, 1943, 7, 8 X 11, 5 cm, sign. PD Boris Hanuš, P. F. 1944, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    P. F. 1947

    Položka č.: 1030

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:04

    lept, 1946, 8, 3 x 15 cm, sign. PD Boris Hanuš, P. F. 1947, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    PF 1934

    Položka č.: 1031

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:05

    tisk, 14,5 x 10,5 cm, značeno LD M. Mrkvičková - Hlobilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    (1903-1999)

    PF 1936

    Položka č.: 1032

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:06

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    (1903-1999)

    Branka

    Položka č.: 1033

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:07

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Jezero

    Položka č.: 1034

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:08

    lept, 1953, 8, 2 x 12, 5 cm, sign. PD Antonín Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Chvála

    (1885-1973)

    PF 1938 - sokolové

    Položka č.: 1035

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:09

    dřevoryt, 20 x 14 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    PF 30

    Položka č.: 1036

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:10

    dřevoryt, 13 x 18 cm, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • M. Pařízek

    PF 1938

    Položka č.: 1037

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:11

    dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Postava

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:12

    dřevoryt, 1956, 14 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 79/130, PF 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    PF 1962

    Položka č.: 1039

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:13

    suchá jehla, 1961, 10 x 13,1 cm, sign. UD , Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    PF 1958

    Položka č.: 1040

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:14

    dřevoryt, 1957, 13 x 9,5 cm, sign. PD Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)