Karel Souček
(1915-1982)
Ve městě
Položka č.: 2338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32
litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)