Eva Šlachtová
(1929-2014)
Rovnováha přírody
Položka č.: 2349Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43
akvatinta, mezzotinta, lept, 1980, 56,8 x 42 cm, sign. PD Eva Šlachtová 1980, č. 7/100, místy ohmataný papír, pravý horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alena Šlapáková
Padající listí
Položka č.: 2350Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Paměť věků
Položka č.: 2351Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45
lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 2352Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:46
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Opuštěné křeslo
Položka č.: 2353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Položka č.: 2354Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:48
litografie, 1929, 23,2 x 19,7 cm, značeno v kameni LD M Švabinský, č. 8/22, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG H…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Rybář v člunu
Položka č.: 2355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:49
lept, 7,8 x 12 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 48/200, papír zažloutlý, levý dolní roh pokrčený, u pravého okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Slunce (březen)
Položka č.: 2356Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:50
ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky II.
Položka č.: 2357Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky I.
Položka č.: 2358Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)