On-line auction

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antikvariátu Dlážděna
t: +420 603 266 486
e: antikvariat.dlazdena@seznam.cz

  • František Záruba

    Karlštejn

    No.: 196102

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:05

    litografie, 1994, 11,9 x 8,9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 24/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2368 History of bids

  • František Záruba

    Hluboká nad Vltavou

    No.: 196101

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:10

    litografie, 1995, 12 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 95, 68/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Konopiště

    No.: 196100

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:15

    litografie, 1994, 12 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 63/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Červená Lhota

    No.: 196099

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:20

    litografie, 1994, 11,9 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 94/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Rožmberk

    No.: 196098

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:25

    litografie, 1994, 11,9 x 9,1 cm, sign. PD F. Záruba 94, 31/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Záruba

    Zvíkov

    No.: 196097

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:30

    litografie, 1994, 11,9 x 8,9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 30/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ukřižovaná

    No.: 196095

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:35

    lept, 6,8 x 4,3 cm, sign. PD Pavelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Pod oknem

    No.: 196092

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:40

    tužka, papír, 19,2 x 12,6 cm, sign. PD Pavelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1178 History of bids

  • Jan Konůpek

    Sochy z římovské křížové cesty

    No.: 194367

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:45

    lept, 1944, 11,5 x 6,5 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 129 b. Al. Dyk Římov; lept 114 : 66. Sochy z římovské křížové cesty. Jen 10 otisků, poté letopočet ,,1944' odstraněn., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Poutník, kráčející po lávce

    No.: 194366

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:50

    lept, 1937, 13 x 9,2 cm, na zadní straně: Návrat ke knize a pluhu 53. Kamil Resler, lept 132 : 93, Poutník, kráčející po lávce, ohlíží se za strženým mostem a vypálenou chatou LD 792. Novoročenka 1937 pro Dr Kamilla Reslera. Lept 130 : 93. Poutník kráčí přes lávku, za ním robořený most a spálený dům…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Oloupený a zraněný muž v rokli - reminiscence na Mnichov

    No.: 194365

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 10:55

    lept, 1939, 14,1 x 9,7 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 71. Jan Žižka 1939, lept 140 : 100. Oloupený a zraněný muž v rokli - reminiscence na Mnichov. LD 854. Jan Žižka 1939. Novoročenka. Lept 140 : 100, V rokli leží raněný, nad ním na skaliskách sedí supi., Provenance: Antiquarian Dlážděná, th…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Návrat ke knize a pluhu

    No.: 194364

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:00

    lept, 1939, 13,9 x 9,9 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 60. Emporium MCMXXXIX., lept 138 : 100, Návrat ke knize a pluhu, v pozadí vzdalující se bouře. LD 852. Emporium - MCMXXXIX. Novoročenka, lept 139 : 100. Muž čtoucí z knihy opřen o pluh, v pozadí odcházející bouře., Provenance: Antiquarian…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Narození Páně pod římovským zámkem

    No.: 194363

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:05

    lept, 1943, 13,7 x 9,3 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 119. Alois Dyk, Římov. 1943, lept 137 : 94, Narození Páně pod římovským zámkem LD 1072. Alois Dyk - Římov - 1943. Novoročenka. Lept 137 : 94. Narození Páně na břehu řeky před římovským zámkem. , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disc…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Muž, nesoucí mrtvého ptáka

    No.: 194362

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:10

    lept, 1938, 14,4 x 10,8 cm, sign. DU Konůpek, na zadní straně: 59. 1938 Kamill Resler, lept 144 : 108, Muž, nesoucí dar, vchází přes nízkou zídku do dvora domu, z něhož odchází starý shrbený muž - starý rok. LD 824. Novoročenka pro Dr Kamilla Reslera 1938. Lept 144 : 108. Muž nesoucí mrtvého ptáka p…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Mlynář se dvěma mlýnskými kameny u větrného mlýna

    No.: 194361

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:15

    vernis mou, 1941, 10,4 x 7,7 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 93. p. f. Jan Žižka, vernis mou, 105 : 77. Mlynář valí vzhůru k dřevěnému mlýnu dva mlýnské kameny. LD 945. P. F. 1941 - Jan Žižka. Vernis mou 105 : 77. Mlynář se dvěma můýnskými kameny u větrného mlýna. , Provenance: Antiquarian Dl…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Kamill Resler se vrací domů

    No.: 194359

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:20

    lept, 1944, 14,4 x 9,2 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 135. Dík! Zdar 1944 K.R. (Kamill Resler), lept 144 : 94, K.R. vrací se domů; v uličce různé výjevy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Fantastický pták s knihami ve spárech

    No.: 194358

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:25

    lept, 1941, 11 x 7,8 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 90. p. f. 1941 Jaroslav Picka, lept 112 : 80, Fantastický pták s knihami ve spárech. LD 944. P.F. 1941 - Jaroslav Picka. Lept 112 : 80. Fantastický pták s knihami ve spárech. , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula a…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Básník obdivuje se ze Suchého vrchu Českému Středohoří

    No.: 194356

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:30

    lept, 1936, 13,2 x 9 cm, sign. PD Konůpek, na zadní straně: 42. (Jan Konůpek) Do máchovského roku MCMXXXVI., lept 132 : 90, Básník obdivuje se ze Suchého vrchu Českému Středohoří LD 763. Do máchovského roku 1936. Vlastní novoročenka grafikova. Lept 134 : 90, Básník rozpíná náruč krajině. Pohled ze S…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Svolinský

    Múza

    No.: 193916

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:35

    wood-cut, 30,5 x 28 cm, sign. RD K. Svolinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Asso…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Únos Európy

    No.: 189271

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:45

    gobelín, 60 x 82 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID629 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Villon

    No.: 185636

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:50

    linocut, 7,2 x 5,3 cm, signed DM L. Jiřincová, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace V.

    No.: 185532

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 11:55

    lithograph, 1928, 24,9 x 19 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace IV.

    No.: 185530

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:00

    lithograph, 1928, 24,7 x 19,5 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace III.

    No.: 185528

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:05

    lithograph, 1928, 24,5 x 19 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace II.

    No.: 185526

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:10

    lithograph, 1928, 25,5 x 18,4 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace

    No.: 185524

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:15

    lithograph, 1928, 24,5 x 18,5 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nízkým Tatrám od St. Smokovce

    No.: 185522

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:20

    woodcut, 16,4 x 24,2 cm, signed RD Karel Tondl, author's print, from the series High Tatras, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Fa…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5088 History of bids

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    U kováře

    No.: 185508

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:25

    woodcut, 1929, 9,4 x 12,2 cm, signed RD Karel Minář, with dedication to Mr. Prof. A. Zámorský, paper slightly yellowed in the area of the former frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kos

    Znamení zvěrokruhu

    No.: 180586

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:30

    lithograph, signed RD J. Kos, 66/100, the paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Metamorphosis

    No.: 179348

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 05. 2017 12:35

    lithograph on hand-made paper, 18 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. Pukl at Th…

    Current price: 150 CZK (6 €)