On-line auction

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antikvariátu Dlážděná
t: +420 603 266 486
e: antikvariat.dlazdena@seznam.cz

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Vegetace

    No.: 210764

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:21

    lept, 1994, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD D. Smutný 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Daniela Havlíčková

    Motýl

    No.: 210765

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:22

    litografie, 1977, 20,5 x 14,2 cm, sign. PD Daniela Havlíčková 77, autorský tisk, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. F. Muzika, J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Emília Knížová

    No.: 210766

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:23

    olej, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD Emília K 2008, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Otužilec

    No.: 210767

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:24

    bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,9 cm, sign. vzadu František Dostál,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Makeš

    Pevnost

    No.: 210768

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:25

    lept, 1965, 42 x 36,5 cm, sign. PD Fr. Makeš 1965, lehce zažloutlý papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Postavy

    No.: 210769

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:26

    litografie, 2009, 23 x 31,5 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 21/100, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Trojice

    No.: 210770

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:27

    litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Na Kampě

    No.: 210771

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:28

    litografie, 1981, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Jan Mácha 81, pasparta, č. 51/130, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 210772

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:29

    pastel, papír, 1952, 49 x 67 cm, sign. LD, rám, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the group Bilance…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Peca

    Asijský muž

    No.: 210773

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:30

    litografie, 67 x 33,8 cm, sign. na zadní straně Peca, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Malíř (PF 1967)

    No.: 210774

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:31

    litografie, 1966, 19 x 29 cm, sign. PD Liesler 66, uprostřed přeložený papír, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Velčovský

    Přestřelka

    No.: 210775

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:32

    tuš, běloba, papír, 33 x 24 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The Natio…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - tři rybáři

    No.: 210776

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:33

    akvarel, běloba, papír, 17 x 24 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Světluška

    No.: 210777

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:34

    akvarel, běloba, papír, 17,7 x 26,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    No.: 210778

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:35

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel

    No.: 210779

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:36

    akvarel, běloba, papír, 20,1 x 25,2 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    No.: 210780

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:37

    akvarel, běloba, papír, 15 x 21 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jiřík

    No.: 210781

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:38

    akvarel, běloba, papír, 16,2 x 24 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague and prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Labe

    No.: 210782

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:39

    lavírovaná tuš, papír, 22,3 x 32,3 cm, sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Ryby na talíři

    No.: 210783

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:40

    kombinovaná technika, monotyp, 33,3 x 44,6 cm, sign. DU K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Byrokrat

    No.: 210784

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:41

    dřevoryt, 1957, 31,7 x 22,7 cm, sign. PD K. Štech, Prémie kruhu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy o…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Pěšáci

    No.: 210785

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:42

    dřevoryt, 1976, 27,7 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch 1976, č. 30/30, lehce zažloutlý, pokrčený papír, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Vesnice

    No.: 210786

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:43

    litografie, 17 x 40,1 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, LG 5…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    No.: 210787

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:44

    litografie, 41,5 x 27 cm, sign. PD K. Moritz, č. 32/50, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    List

    No.: 210788

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:45

    bromostříbrná fotografie, 19 x 19,2 cm, sign. vzadu L . Postupa,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    Hvězdice

    No.: 210789

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:46

    bromostříbrná fotografie, 19,6 x 21 cm, sign. vzadu L . Postupa,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    No.: 210790

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:47

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Stromy

    No.: 210791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:48

    suchá jehla, 1981, 26 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    No.: 210792

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:49

    suchá jehla, 1982, 22 x 16,7 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    No.: 210793

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2017 19:50

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 4/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)