On-line auction

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antiqariátu Radhošť.
t: +420 734 258 869
e: info@antiqari.at

  • Karel Demel

    Čas

    No.: 204907

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:00

    lept, 11 x 7,5 cm, sign. PD Karel Demel, č. 77/200, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID779 History of bids

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Květ

    No.: 204908

    Auction price: 900 CZK (35 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:03

    akvatinta, 1977, 17 x 10 cm, sign. PD J. Pešicová, č. 16/80, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (35 €)

  • Vladimír Veselý

    Koupání

    No.: 204909

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:06

    litografie, 1984, 35 x 26,5 cm, sign. PD Vlad., č. 4/30, , disciple of Prof. A. Fišárek and A. Strnadel at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague, member of The Union of Fine Artists (UVU, JUV)

    Current price: 700 CZK (27 €)

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    No.: 204910

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:09

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 14/20, na papíře skvrnky, při okrajích poškozeno, , the disciple of F. Muzika

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Paleček

    Duhový ptáček

    No.: 204911

    Auction price: 2.000 CZK (77 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:12

    litografie, 48 x 62 cm, sign. PD Josef Paleček, rám, autorský tisk č. 3/79, na rámu oděrky, , the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (77 €)

    Last auctioneer: ID2952 History of bids

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Smrt válce - život míru

    No.: 204912

    Auction price: 1.000 CZK (39 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:15

    litografie, 65 x 47 cm, sign. PD Laštovka, č. 15/50, po okrajích pokroucený papír, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 1.000 CZK (39 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids

  • Clara Istlerová

    Proměna

    No.: 204913

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:18

    lept, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 1/2, papír po okrajích pokrčený, , the disciple of F. Muzika

  • František Volf

    (1897-1983)

    Maska

    No.: 204914

    Auction price: 1.200 CZK (47 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:21

    litografie, 46 x31 cm, sign. LD F. Volf, č. 25/30, papír při okrajích zašpiněný,

    Current price: 1.200 CZK (47 €)

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    No.: 204915

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:24

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ostřice Bublinatá

    No.: 204916

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:27

    rozmývaná tuš, papír, 38 x 48 cm, vzadu popsáno latinsky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    No.: 204917

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:30

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Stromy

    No.: 204918

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:33

    suchá jehla, 1981, 26 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    No.: 204919

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:36

    suchá jehla, 1982, 22 x 16,7 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    No.: 204920

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:39

    ocelorytina, 8 x 13 cm, sign. DU J. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Chalupa

    No.: 204921

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:42

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kostelík

    No.: 204922

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:45

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    V divadle (PF 1920)

    No.: 204923

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:48

    lept, 1920, 13 x 16 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1920, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 800 CZK (31 €)

    Dvojice

    No.: 204924

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:51

    lept, 22,3 x 16,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881)

    Tábor-Klokoty

    No.: 204925

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:54

    lept, 13 x 9 cm, sign. PD Boh. Kozina, pasparta, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Les

    No.: 204926

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 20:57

    olej, karton, 19 x 25 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hana Čápová

    Akt s kočkou

    No.: 204927

    Auction price: 900 CZK (35 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:00

    lept, 1983, 18,7 x 13,3 cm, sign. DU Hana Čápová, č. 123/200, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 900 CZK (35 €)

    Last auctioneer: ID2034 History of bids

  • Petr Sís

    Primavera

    No.: 204928

    Auction price: 1.800 CZK (70 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:03

    litografie, 1976, 23 x 14 cm, sign. PD Sís, č. 42/50, papír po okrajích zašpiněn, rohy ohnuté, , disciple of Prof. A. Hoffmeister at the Academy of Applied Arts in Prague, member of the group Exil

    Current price: 1.800 CZK (70 €)

  • Šnajdr

    Kristus

    No.: 204929

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:06

    lept, 1947, 8 x 6,3 cm, sign. PD Šnajdr 47, rám, DU věnování: Váženému p. MUDr. V. Tomanovi Šnajdr, zažloutlý, poškozený papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pilner

    Choustník u Tábora

    No.: 204930

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:09

    lept, 1938, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD Pilner 38, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 204931

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:12

    tuš, akvarel, papír, 27 x 19 cm, sign. PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pokorný

    Lidé na cestě

    No.: 204932

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:15

    akvarel, papír, 36,5 x 29 cm, sign. LD Pokorný,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1178 History of bids

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň

    No.: 204933

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:18

    litografie, 30 x 47 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2368 History of bids

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    No.: 204934

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:21

    litografie, 30 x 47 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4924 History of bids

  • Marie Martinová

    (1922)

    Cirkus

    No.: 204935

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:24

    litografie, 1964, 20,8 x 29,4 cm, sign. PD M. Martinová 64, č. 150/200, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Tizian

    No.: 204936

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2017 21:27

    ocelorytina, 16,6 x 8,8 cm, sign. PD J. Švengsbír, na papíře skvrna, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5432 History of bids