On-line auction

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antikvariát Dlážděná tel.: +420 603 266 486, e-mail: antikvariat.dlazdena@seznam.cz

  • A. Carrache / Fauquet

    Pařížská móda

    No.: 235984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:00

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24,5 x 17,6 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Červen

    No.: 236010

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:01

    reprodukce, 1884, 21,5 x 11,6; 25,3 x 18,3 cm, značeno DU v tisku M. Aleš 1884, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Čermín

    (1915)

    Konvolut čtyř kreseb

    No.: 197002

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:02

    2x uhel, papír, 2x tuš, (tužka), papír, 1930, 36,5 x 27 - 29,6 x 44 cm, vše sign. PD Čermín, jedná se o rané práce bratrance Marie Čermínové, tedy Toyen, na podobizně staré ženy zachycena babička Marie Čermínové (Toyen), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    No.: 235989

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:03

    ručně kolorovaná mědirytina, 1863, 25 x 18 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    No.: 235987

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:04

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 25 x 16,5 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), mírně zažloutlý papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    No.: 235985

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:05

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24 x 17 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), při okrajích mírně zažloutlý papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Frost & Reed

    Raiders

    No.: 229541

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:06

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Hlaváček

    (1894-?)

    Studie v Erbenově Pokladu

    No.: 231421

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:07

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD J. Hlaváček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac and Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Angelica Kaufmann

    (1741-1807)

    Muž a žena

    No.: 236001

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:08

    mědirytina, 12,8 x 16,6 cm, značeno LD Angelica Kaufmann, PD Merkel sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. C. Klouček

    Kostel sv. Mikuláše

    No.: 226704

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD J. C. Klouček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    On se plaint sur les fortifs

    No.: 236003

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:10

    litografie, 1901, 21,5 x 19,5 cm, značeno LD na kameni C. Léandre 1901, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    Boxe

    No.: 183854

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:11

    litography, 26,5 x 20,5 cm, signed DM on stone C. Léandre 1901, , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    Le citoyenne du nouveau 15

    No.: 183853

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:12

    litography, 1901, 21,5 x 18 cm, signed LD on stone C. Léandre 1901, , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • O. Malínová

    Myslivec

    No.: 236043

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:13

    olej, malířská lepenka, 1937, 39 x 27,5 cm, sign. PD O. Malínová 37, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Čertovka

    No.: 168828

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:14

    lept, 19,5 x 15,3 cm, sign. PD Maran, na papíře mimo tisk drobné skvrnky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Ovečka s pastevcem jdoucí mezi stromy

    No.: 236011

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:15

    lept, 15,2 x 9,2 cm, pozdější otisk?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vilém Medau

    (1791-1866)

    Móda první poloviny 19. století v Čechách

    No.: 229834

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:16

    2x mědirytina, první polovina 19. století, 16 x 23 cm, značeno LD v desce C. W. Medau & co. in Prag, rám, vyryl Joseph Harnisch a F. Franz

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Nádvoří

    No.: 236037

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:17

    dřevoryt na japanu, 18 x 16,8 cm, sign, PD J. Meyer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét dívky v šátku

    No.: 184481

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:18

    lithograph, 32 x 21,5 cm, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Chalupa

    No.: 236079

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:19

    akvatinta, 17,2 x 20 cm, sign. PD , rám, DU mimo tisk na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vieux Montmartre

    No.: 236007

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:20

    lept, 1880, 7,2 x 11,5 cm, sign. LD v tisku nečitelně, na papíře místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Láska

    No.: 235995

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:21

    litografie, 19. století, 22,4 x 16,2 cm, značeno PD v tisku Druck v. L. in Prag, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Připíjení Králi

    No.: 229862

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:22

    mědirytina, 16,6 x 19,6 cm, značeno LD nečitelně, rám, Albions Gastmahl, im Jahr 571., místy pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zkrocení zlého muže

    No.: 236004

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:24

    tuš, tužka, papír, 16,7 x 25,1 cm, značeno na zadní straně J. Frankenberger Kladenské ned. slovo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Rodina

    No.: 236000

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:25

    mědirytina, 12,3 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    No.: 235988

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:26

    ručně kolorovaná mědirytina, 1863, 24,7 x 17,3 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    No.: 235986

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:27

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24,3 x 17 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ptáčník

    No.: 223267

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:28

    chromolitografie, 14,7 x 15,5 cm, rám, při dolním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Muž v kůži

    No.: 223266

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:29

    dřevoryt, 19,3 x 12 cm, rám

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Bey Eger (U Ohře)

    No.: 223155

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 07. 2019 18:30

    mědirytina, 9,8 x 14,4 cm, při okrajích drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)