On-line auction

auction history

    Pohled na Notre Dame

    No.: 254662

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:44

    pastel, uhel, papír, 53 x 84 cm,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    No.: 254659

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:38

    litografie, 1980, 16 x 25,5 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 86/200, v levé části zašpiněný papír, , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Čermáková

    Rackové nad Vltavou

    No.: 254658

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:36

    lept, 29 x 17 cm, sign. PD J. Čermáková, 20/100, mírně pokrčený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Petr Minka

    (1961)

    Rudolf II.

    No.: 254657

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:34

    lept, 2009, 13 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 09, rám,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef. J. Vejvoda

    Zima

    No.: 254655

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:30

    akryl, sololit, 12,5 x 17,7 cm, sign. LD J.J. Vejvoda, rám, na zadní straně štítek s popisem,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Minka

    (1961)

    Un tributo a Michelangelo

    No.: 254654

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:28

    litografie, 2010, 12,6 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Jaro

    No.: 254652

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:24

    dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Petr Minka

    (1961)

    Leoš Janáček

    No.: 254651

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:20

    litografie, 2010, 12,8 x 8,5 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Úlovek

    No.: 254650

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:18

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk),

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    New York

    No.: 254647

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:12

    bromostříbrná fotografie, 36,7 x 27,4 cm, pravděpodobně pozdější zvětšenina,

    Current price: 850 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    No.: 254646

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:10

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    No.: 254644

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:06

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    No.: 254643

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:04

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    No.: 254642

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:02

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    No.: 254641

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 21:00

    olej, karton, 10 x 15, cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    No.: 254640

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 20:58

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    No.: 254636

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 20:50

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    No.: 254635

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 20:48

    litografie, 1973, 23 x 18 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    No.: 254041

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 20:36

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, mírně zažloutlý papír, mimo tisku po okrajích papír mírně ušpiněn,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    No.: 252563

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 20:06

    mědirytina, 13,2 x 9,3 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 270 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    Holandská krajina

    No.: 251414

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:58

    barevný linoryt, 1967, 10,7 x 15 cm, sign. LH,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A.Václav. Mašek

    Pohybová studie z Kunčic

    No.: 251410

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:54

    kresba, tuš, papír, 1953, 30,3 x 20,8 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Neznámý

    Dudák

    No.: 251409

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:52

    akvarel, tužka, papír, 31,7 x 21 cm,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 251360

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:30

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 651 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    No.: 251348

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:28

    litografie, sign. PD J. Valečka, č.50/100, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • André Chabot

    No.: 251347

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:26

    fotografie, 1999, 59,5 x 50 cm, sign. PD A. Chabot, vzadu popsáno: Photo André Chabot 1999, sign. André Chabot,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Liesler

    Lampa

    No.: 250951

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 250895

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 18:52

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 501 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Já byl strom

    No.: 250882

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 18:46

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Riegerovy sady

    No.: 250193

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2021 18:18

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,4 cm, PD F. X. Harlas, rám,