On-line auction

auction history

  • Bohumil Ullrych

    Útok na mlýn

    No.: 221757

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 00:00

    tuš,tužka, běloba, papír, 21,3 x 28,4 cm, mírně zašpiněný papír, ,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Služebná pod dozorem

    No.: 221707

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:58

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 29 x 30 cm, zašpiněný papír, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    No.: 221624

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:56

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Povoz na mostě

    No.: 221612

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:54

    pastel,akvarel, papír, 29 x 41,8 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    No.: 220957

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Žena v kroji

    No.: 220938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:50

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    No.: 219353

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:48

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tři králové

    No.: 218831

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:46

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    No.: 218327

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:44

    copperplate, 9,7 x 15 cm, published by J. Wheble, Warwick Square, slightly yellowed paper, on paper small stains

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    No.: 218188

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:42

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kališník (Ex libris Jar. Černý)

    No.: 218187

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:40

    dřevoryt, 13,1 x 9,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 218186

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:38

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    No.: 218183

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:36

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217604

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217603

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:32

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    No.: 217600

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    No.: 217599

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:28

    akvatinta, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, , the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers and The Association of Free Graphic

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jiří Pařík

    No.: 217458

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:26

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Hospodský

    No.: 217457

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:24

    fix, papír, 1984, 14 x 16 cm, sign. PD J Pařík 1984,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    No.: 217456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:22

    fix, papír, 1984, 15 x 24 cm, sign. PD J Pařík 84, u horního okraje skvrna cca 2 x 1 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    No.: 217455

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:20

    fix, papír, 16 x 15 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Skřítek

    No.: 217450

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:18

    fix, papír, 1970, 25 x 16 cm, sign. PD Jiří Pařík 70,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Kuchař

    No.: 217449

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:16

    tuš, běloba na papíře, 18 x 21 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Reservé

    No.: 217448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:14

    tuš na papíře, 18 x 23 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    No.: 217434

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:12

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s kyticí

    No.: 217431

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:10

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Tyto změny v dopravě

    No.: 217430

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:08

    fix, papír, 21 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý člověk

    No.: 217427

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:06

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    No.: 217426

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:04

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Maják

    No.: 217422

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:02

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby,

    Current price: 100 CZK (4 €)