On-line auction

auction history

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    No.: 244588

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:44

    metal relief, 1998, 20 x 21 cm, signed Kuba 98, rám, slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Petr Kuba

    Ptáci

    No.: 244587

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:43

    metal relief, 1994, 20 x 21 cm, signed Kuba 94, rám, slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Emma Srncová

    První pusa

    No.: 243299

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    No.: 240946

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Smrtka

    No.: 233501

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:51

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    No.: 232799

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:40

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Mencl

    Na samotě u lese

    No.: 229024

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:25

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    No.: 229011

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:24

    akvarel, papír, 1952, 35 x 50 cm, sign. LD K. Štika 52, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, memb…

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    No.: 228655

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:14

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    No.: 226967

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:35

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Vesnice

    No.: 226966

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:34

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Bojovník

    No.: 226061

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:29

    email, olej, plátno, karton, 1988, 31 x 24 cm, sign. LD Hořánek 88, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Associ…

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    No.: 221441

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:46

    lithography, 2010, 40 x 60 cm, signed lower/right MICL 12, rám, artist's proof, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    No.: 221026

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:40

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    No.: 215860

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:19

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    No.: 215858

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:18

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    No.: 215854

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:17

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    No.: 213664

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:35

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent memb…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Dana Puchnarová

    Hmota touží po výsostech

    No.: 213141

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:30

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    No.: 212505

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:28

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    No.: 211793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:25

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • James Janíček

    Očistec

    No.: 210398

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:19

    etching, 1993, 47 x 33 cm, sign. DM Janíček 93, rám, No. 25/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.101 CZK (41 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    No.: 210351

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:18

    pencil, aquarelle, paper, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. RD Jan 1989, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (25 €)

    Estimate: k CZK

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    No.: 207919

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:12

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    No.: 207547

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:10

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    No.: 203530

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:59

    litograph, 29,5 x 29,5 cm, DM marked on stone W.I. Shayer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Estimate: k CZK

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    No.: 202489

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:57

    aquatint, 15,5 x 17,7 cm, sign. RD Jar. Stretti - Zamponi, rám, on paper small stain, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.900 CZK (71 €)