On-line auction

auction history

    Kluk

    No.: 280924

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:25

    tuš, tužka, papír, 11 x 8,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Neuberg

    No.: 280929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Dřevorubci

    No.: 206277

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:23

    drawing ink, paper, 1975, 41,1 x 29,1 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    No.: 206278

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:22

    drawing ink, paper, 1975, 29,6 x 39,8 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Les

    No.: 206279

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:21

    drawing ink, paper, 1975, 29,7 x 37,8 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Na stavbě

    No.: 206280

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:20

    drawing ink, paper, 1975, 32,8 x 28,2 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    No.: 280853

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Krajina s domem

    No.: 280854

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Hory

    No.: 280855

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:17

    olej, karton, 8,5 x 12 cm, sign. LD, rám, mírně ušpiněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Bitva

    No.: 280866

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:16

    tuš, tužka, papír, 9 x 12 cm, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Chalupa v zimě

    No.: 280900

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:15

    olej, karton, 1953, 30 x 39,5 cm, sign. LD Král, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Ženský akt

    No.: 280903

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:14

    lavírovaný uhel, papír, 1977, 21 x 33 cm, sign. PD 77, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Lesní krajina

    No.: 280927

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Uherské Hradiště

    No.: 280928

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:12

    uhel, papír, 1946, 19,5 x 14 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Ulička

    No.: 280962

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    No.: 280954

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:10

    serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Rybník u Třeboně

    No.: 280960

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:09

    litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    No.: 280905

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Václav Vodák

    (1914-1976)

    Barevná pole

    No.: 226893

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:07

    litografie, 21,7 x 38,3 cm, sign. PD V. Vodák, autorský tisk, znečištěný, jemně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Chalupa

    No.: 280959

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:06

    lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    V zimě

    No.: 268400

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:05

    lept, 19,5 x 31 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    No.: 280942

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:04

    lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Husa

    No.: 260275

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:03

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD N. Syrecká, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Nove sdruzeni

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Svolinský

    Žena s kyticí

    No.: 280865

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:02

    litografie, 23 x 9 cm, sign. PD KSvolinský , rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Čarták na soláni

    No.: 280914

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:01

    reprodukce, 24,5 x 48 cm, rám, na zadní straě štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB and SVU Ales

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    No.: 262788

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stavení v krajině

    No.: 280841

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:59

    lept, 5,8 x 11,5 cm, sign. PD V. Sivko, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Babička Heidlerová

    No.: 280967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:58

    lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na poli

    No.: 280906

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:57

    litografie, 1935, 22,5 x 32 cm, sign. LD Voj. Sedláček 35, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci

    No.: 280963

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:56

    lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek