On-line auction

auction history

  • Jan Hísek

    Pláč V.

    No.: 255097

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 15:22

    mezzotinta, 2006, 13 x 9 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk XXVIII/XXX, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Žena v křesle

    No.: 254822

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 15:21

    combined technique, 20 x 11,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Exotický květ

    No.: 253997

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 15:11

    litografie, 1980, 13 x 9,9 cm, sign. PD Z. Burgetová, PF 81, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Jablko pod stromem

    No.: 253994

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 15:08

    litografie, 1985, 11,3 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Iluzionista

    No.: 253958

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 14:51

    3x tužka, 1x tisk, 1947, 2x návrh na PF Otakar Zeman (tužka, polokarton 20,5 x 15,5; tužka, pauzovací papír 13,5 x 10,5), 2x návrh na vizitku (tužka, papír 12,7 x 15; tisk 8,5 x 11,2), Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Josef Dudek

    Na tajném místě ve stejném okamžiku

    No.: 221046

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 14:33

    lept, 1997, 5,8 x 14,1 cm, sign. PD Dudek 97, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    No.: 196187

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2021 14:11

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, sign. PD F. Bílek, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Píseň písní

    No.: 251081

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 16:18

    bibliofilie, kresba a kaligrafie na titl., iniciály a 4 celostr. kresby tištěné heliogravurou František Tichý, iniciály,  kresba v titulu a kaligrafie Fr. Tichý, tisk na složených dvojlistech, úprava F.J. Müller, tisk heliogravur Jos. Meyer, 12. sv. edice Lis knihomilův,  vyd. F.J. Müller, Praha 19…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Filip Balek-Brodský

    (1871-1949)

    Šašinec

    No.: 247992

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 15:40

    kniha, podpis autora, dobové reklamy, vlastním nákladem, Praha 1939, 106s., brož, běžné opotřebení, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Katalogy

    No.: 246614

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 14:51

    katalogy a fotografie, fotografie Fr. Líbala s věnováním (autor M. Sosna), katalog Malířské dílo s podpisem výtvarníka, vydala Alšova jihočeská galerie, Hluboká n. Vlt. 1961, katalog Obrazy z Blat, Galerie Práce, Praha 1961, katalogy zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Kasalická: Živý třpyt

    No.: 229658

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 14:29

    kniha, podpis s věnováním a ilustrace L. Jiřincová, vydal L. Mazáč, Praha 1944, brož., 407s., stav velmi dobrý, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Hände und Was Sie Sagen

    No.: 229405

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 14:20

    kniha, 64 čb. vyobrazení, vyd. Orell Füssli Verlag, Zürich-Leipzig, 1929, pův. plpl. vazba, 24s. + přílohy, odřené okraje desek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Aleš Hrdlička

    (1869-1943)

    O původu a vývoji lidstva i budoucnosti lidstva

    No.: 229401

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 06. 2021 14:16

    kniha, vyd. B. Kočí, Praha, 1924, brož, 79s., uvolněné a při krajích otřepené listy, obálka na hřbetu natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Já nejsem já

    No.: 254003

    Auction price: 35 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 15:36

    filmový plakát, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. LD v tisku Hořánek 86, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 35 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Sv. Jiří

    No.: 251453

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 15:26

    litografie, 23,5 x 32 cm, sign. DU Knobloch, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Přístav

    No.: 250789

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:57

    litografie, 1963, 15,3 x 21,3 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chod

    No.: 250764

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:47

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PD Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    No.: 250417

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:30

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Milan Laluha

    (1930-2013)

    No.: 249924

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:28

    pencil, paper, 41,5 x 29,3 cm, signed lower/middle MLaluha, slightly curled paper at the edges, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    No.: 233610

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:06

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    No.: 233136

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2021 14:03

    tempera , paper , 1991, 45 x 33 cm, signed lower/right Jan 1991, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Estimate: k CZK

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    No.: 225945

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 15:29

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, ssign. PD LSell 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    No.: 223787

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 15:15

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Příbramská

    Baletka

    No.: 222015

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 15:11

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    No.: 200852

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 14:51

    kombinovaná technika, 1962, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Hořánek 1962, č. 8/9, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Michael Pichl

    Víno - žena

    No.: 187989

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 14:34

    lithography, 1978, 28 x 22,3 cm, sign. RD Michael Pichl 1978, No. 2/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    No.: 181684

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 14:19

    lithography, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. E. K. Liška, M. Pirner and S. Sucharda at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Union of Creative Artists and of SVUM

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178977

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2021 14:05

    pencil, watercolour, paper, 2012, 20,5 x 14 cm, signed RD JACH 12, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Adolf Hajduček

    Radhošť, sever Velkého Javorníka

    No.: 257038

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2021 23:00

    olej, karton, 22,5 x 27,5 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, rám a pasparta poškozeny,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    No.: 257034

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2021 22:52

    olej, papír, 12 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, dolní rohy papíru s malbou odřeny, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan