On-line auction

auction history

  • Jiří Anderle

    Comedy No. 10

    No.: 281968

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2024 17:35

    drypoint, mezzotint, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. lower/middle Anderle 69, no. 59/60, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Estimate: 8 000 - 12 000 CZK

  • Ladislav Hojný

    Ilustrace

    No.: 282138

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:12

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ladislav Hojný

    2x Ilustrace

    No.: 282135

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:06

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Dva akty

    No.: 279374

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:49

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Orel

    No.: 279367

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 15:38

    dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    No.: 138938

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 14:00

    tempera, paper, 29 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Blbnem tudíž jsme

    No.: 282216

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 16:34

    dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tři ženy s Villonem

    No.: 282214

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 16:30

    dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Psí amorek

    No.: 282213

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    No.: 282204

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, V. Spala and V. Sychra

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Marie Blabolilová

    Podzim

    No.: 282166

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:54

    lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pražský hrad

    No.: 282163

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:48

    litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Dvě lodě v přístavu

    No.: 282162

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:46

    litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Telefon

    No.: 282160

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník

    No.: 282157

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:39

    2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Vladimír Komárek

    Loďka s vesly

    No.: 282158

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:38

    suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blbnem tudíž jsme

    No.: 282153

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:28

    dřevoryt, 11,6 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tři ženy s Villonem

    No.: 282152

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:26

    dřevoryt, 7,1 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Krabice s květy

    No.: 282139

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2024 14:00

    dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dívčí akt

    No.: 281270

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2024 17:24

    2002, 14,9 x 10,8 cm, signed lower/right Tomáš Hřivnáč 02, no. 99/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jiří Slíva

    Tabacco Road

    No.: 274314

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:34

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    No.: 270084

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:40

    litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Lebka s hadem

    No.: 265874

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:32

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    No.: 276421

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

    Záslibný dar

    No.: 265520

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:28

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    No.: 136548

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:23

    drawing ink, paper, 1974, 29,6 x 25,5 cm, signed RD 1974 Rudolf Riedlbauch, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Kapela

    No.: 282123

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:20

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Housle

    No.: 282124

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:19

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Soňa Schwarzová

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    No.: 137590

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:45

    etching, aquatint, 1983, 24,7 x 32 cm, signed RD S. Schwarzová 83, author's print, paper slightly yellowed out of the printing area

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karla Ryvolová

    Luční dáma

    No.: 265038

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:42

    lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids