Jaroslav Holeček
(1902-1957)
Hory
Položka č.: 1253Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:03
akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)