0 Objednávka položek Vltavín Art s.r.o. | Aukční síň Vltavín

VÝSTAVA - ESHOP

  • Bratrstvo Kočičí pracky, Marko Čermák

    Bratrstvo Kočičí pracky, Marko Čermák

    serigrafie, 34,5 x 49,5, sign. LD Marko Čermák, celkový náklad: 100 ks | vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

    Vydáno v roce: 2020

    Cena s DPH: 15000 Kč

  • Rychlé šípy, Marko Čermák

    Rychlé šípy, Marko Čermák

    Vydáno v roce: 2020

    Cena s DPH: 15000 Kč

  • Poslední romantik, Marko Čermák

    Poslední romantik, Marko Čermák

    Nakladatel: Václav Vávra 2010, SIGNOVÁNO AUTOREM

    Vydáno v roce: 2010

    Cena s DPH: 500 Kč

  • Romantické paběrkování, Marko Čermák

    Romantické paběrkování, Marko Čermák

    Nakladatel: Centrum ST 2020; SIGNOVÁNO AUTOREM

    Vydáno v roce: 2020

    Cena s DPH: 500 Kč

  • Cesta přes potok, Marko Čermák

    Cesta přes potok, Marko Čermák

    45 x 31,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 40000 Kč

  • Kotlík, Marko Čermák

    Kotlík, Marko Čermák

    11 x 13,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 8000 Kč

  • Hráči lakrosu, Marko Čermák

    Hráči lakrosu, Marko Čermák

    16,5 x 15,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 10000 Kč

  • Pohled od potoka, Marko Čermák

    Pohled od potoka, Marko Čermák

    26 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 13000 Kč

  • Mlýnek, Marko Čermák

    Mlýnek, Marko Čermák

    24,5 x 18, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 18000 Kč

  • Táborník, Marko Čermák

    Táborník, Marko Čermák

    29,5 x 21, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 17000 Kč

  • Hrátky u vody, Marko Čermák

    Hrátky u vody, Marko Čermák

    23,3 x 15,5, kombinovaná technika, papír, sign. PD M. Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 12000 Kč

  • Osada, Marko Čermák

    Osada, Marko Čermák

    26,5 x 18,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 12000 Kč

  • Trampská osada, Marko Čermák

    Trampská osada, Marko Čermák

    10,5 x 14,5, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: VYPRODÁNO

    Edice:

  • Deník přes palubu, Marko Čermák

    Deník přes palubu, Marko Čermák

    15 x 32, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 22000 Kč

  • U tee-pee, Marko Čermák

    U tee-pee, Marko Čermák

    23,7 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 12000 Kč

  • Stezka, Marko Čermák

    Stezka, Marko Čermák

    9 x 21, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 15000 Kč

  • U jezera, Marko Čermák

    U jezera, Marko Čermák

    23,5 x 17, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 12000 Kč

  • Ponka 2, Marko Čermák

    Ponka 2, Marko Čermák

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 12000 Kč

  • Zálesák, Marko Čermák

    Zálesák, Marko Čermák

    11,2 x 7,4, kombinovaná technika, papír, sign. DU Marko Čermák, rám

    Vydáno v roce:

    Cena s DPH: 9000 Kč