0 Objednávka položek Vltavín Art s.r.o. | Aukční síň Vltavín

SOUČASNÉ UMĚNÍ

  • Kolumbárium se srdcem, Aleš Růžička

    Kolumbárium se srdcem, Aleš Růžička

    40 x 40, akryl, plátno, sign. vzadu A. Růžička 2010

    Cena: 12000 Kč

  • Zrcadlo, Jan Spěváček

    Zrcadlo, Jan Spěváček

    70 x 75 cm, olej, plátno, sign. PD J. Spěváček 2011

    Cena: 25000 Kč