0 Objednávka položek Vltavín Art s.r.o. | Aukční síň Vltavín

SOUČASNÉ UMĚNÍ

  • Michael Rittstein, Úleva

    Michael Rittstein, Úleva

    50 x 40, olej, plátno, sign PD M.Rittstein 95

    Cena: 380000 Kč

  • Aleš Růžička, Kolumbárium růžové

    Aleš Růžička, Kolumbárium růžové

    40 x 40, akryl, plátno, sign. zezadu A. Růžička 2010

    Cena: 12000 Kč

  • Alena Anderlová, Motorkář II

    Alena Anderlová, Motorkář II

    30 x 25, olej plátno, sign. vzadu Anderlová 2013

    Cena: 9500 Kč

  • František Hodonský, Noční Vídeň

    František Hodonský, Noční Vídeň

    50 x 70, olej, plátno, sign PD Hodonský, lišta

    Cena: 53000 Kč