Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Vojtěch Krejčí

    Jahody a připináčky

    Položka č.: 177879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:00

    lept, 8,7 x 16,6 cm, sign. PD vojtěch krejčí, č. 23/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:01

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178978

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:02

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Malina

    (1956)

    Lovci a oběti

    Položka č.: 191913

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:03

    lept, 2006, 18,9 x 15 cm, sign. PD Malina 06, č. 74/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:04

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Také prokletý!

    Položka č.: 196203

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:05

    dřevoryt, 6,9 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jsme nazí

    Položka č.: 196205

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:06

    dřevoryt, 3,6 x 6,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Strom vypráví děsivou zvěst

    Položka č.: 196207

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:07

    dřevoryt, 8,2 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Muž s korunou

    Položka č.: 201825

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:08

    suchá jehla, 1986, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Jemelková 86, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    PF 1936

    Položka č.: 207930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:09

    dřevoryt, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Scéna z divadelní hry

    Položka č.: 211258

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:10

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:11

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:12

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 220182

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:13

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:14

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:15

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Hospodyňka

    Položka č.: 220268

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:16

    suchá jehla, 13,9 x 9 cm, sign. DU F.V. Mokrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    Položka č.: 220295

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:17

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD MHolý 57, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220296

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:18

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:19

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:20

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:21

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Havlíček

    (1946)

    L´Impératrice Ex Libris Vladimír Obrátil

    Položka č.: 220326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:22

    lept, 1975, 14,7 x 8,4 cm, sign. PD Havlíček 75, č. 33/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:23

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:24

    dřevoryt, 13,1 x 9 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodinná idyla

    Položka č.: 220333

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:25

    dřevoryt, 1974, 9,2 x 20,4 cm, sign. DU Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Kantůrková

    (1960-1984)

    Sen

    Položka č.: 220335

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:26

    lept, 1980, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD I. Kantůrková 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:27

    kolorovaný dřevoryt, 12,7 x 10,6 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:28

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 221018

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 08. 2021 14:29

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook