Ježíš Nazaretský

    Položka č.: 248537

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:00

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 248538

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:01

    olej, sololit, 1946, 27 x 35,3 cm, sign. LD M. Holý 46, na zadní straně číslo 1250, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 248539

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:02

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Karlův most v podvečer

    Položka č.: 248540

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:03

    olej, plátno, 71 x 90 cm, sign. PD Rud. Lexa, rám, vzdu nalepen autorský štítek s razítkem ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jana Prouzy, po válce žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Marold, Svazz českých výtvarných umělců, Český fond výtvarných…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 248541

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:04

    akvarel, papír, 1918, 13 x 17,5 cm, sign. PD Šetelík, zažloutlý papír, na papíře drobné hnědé skvrnky, při okrajích mimo kresbu papír několikrát natržen , antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Erotický motiv

    Položka č.: 248542

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:05

    akvarel, papír, 1920, 18,5 x 24,5 cm, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Gross

    (1909-2000)

    Postava

    Položka č.: 248543

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:06

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • František Gross

    (1909-2000)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 248544

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:07

    kresba tužkou, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, člen skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a skupiny Radar. V 60. letech reprezentoval Československo na bienále v Benátkách. Jeden z nejvýraznějších malířů 20.století

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Homér

    Položka č.: 248545

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:08

    litografie, 41 x 30 cm, sign. DU Jan Bauch, č. 37/100, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 248546

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:09

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Artisti

    Položka č.: 248547

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:10

    tempera, tuš, papír, 1970, 26 x 38,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1970, rám, oděrky na rámu, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 248548

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:11

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Josef Liesler

    V antickém divadle

    Položka č.: 248551

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:14

    tuš, akvarel, papír, 1960, 28,5 x 19 cm, sign. PD Liesler 1960, rám, lehce pokrčený papír, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ota Janeček

    Ležící

    Položka č.: 248552

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:15

    tuš, papír, 16,5 x 28,5 cm, sign. PD Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 248553

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:16

    tuš, běloba, papír, 1948, 25,4 X 36.4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    Položka č.: 248554

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:17

    tuš, běloba, papír, 1948, 24,4 x 33 cm, papír eco H, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 248555

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:18

    monotyp, 56 x 37 cm, sign. PD Hejna, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 248556

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:19

    kombinovaná technika, papír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Lávová pole II

    Položka č.: 248557

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:20

    kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 28 cm, sign. PD BKopecký, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jenny Hladíková

    Ze série Proudění

    Položka č.: 248558

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:21

    kombinovaná technika, papír, 1967, 15 x 19 cm, sign. DP Jenny Hladíková 67, č. 3/5

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Šnajdr st.

    Položka č.: 248559

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:22

    tuš, papír, 2005, 32 x 23 cm, sign. PD Šnajdr, tuš, papír

  • Iva Klímová

    Tvář

    Položka č.: 248560

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:23

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 29,5 cm, sign. PD Iva Klímová 81

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Prak

    Položka č.: 248561

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:24

    tuš, papír, 10,5 x 14 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Manželství

    Položka č.: 248562

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:25

    tuš, papír, 18 x 27 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Břízy

    Položka č.: 248563

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:26

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pařížské střechy

    Položka č.: 248565

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:28

    akvatinta, před rokem 1928, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Průhled na Pražský hrad

    Položka č.: 248566

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:29

    lept, 19,5 x 16,7 cm, sign.. PD J. Stretti -Zamponi, rám, v pravém rohu naprasklé sklo, na paspartě zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    Položka č.: 248567

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:30

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    U Notre Dame

    Položka č.: 248568

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:31

    akvantinta, 1911, 24,5 x 26 cm, značeno v desce DU TFŠ 1911, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zasněná

    Položka č.: 248569

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 10:32

    mezzotinta, 10,5 x 8,5 cm, sign. DU T. F. Šimon, rám