• Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:00

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:01

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Luboš Synecký

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 229032

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:03

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 230325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:07

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233747

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:10

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Madona z Dolánek

    Položka č.: 233750

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:11

    2x dřevoryt, 1931, 19,2 x 13,9 cm, sign. PD a vzadu Vik, LD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hanácký kostelíček ve Zlobicích

    Položka č.: 233752

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:12

    dřevoryt, 1953, 22,2 x 17,3 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 53, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademi…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horská řeka

    Položka č.: 233753

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:13

    2x dřevoryt, 1928, 18,1 x 13,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK - 28, LD slepotiskové razítko VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Klementinum

    Položka č.: 233756

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:14

    dřevoryt, 1926, 12,7 x 14,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řád…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233765

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:15

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradní nádvoří

    Položka č.: 233766

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:16

    dřevoryt, 1929, 19 x 14,5 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233767

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:17

    dřevoryt, 1927, 10 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný…

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Špilberk

    Položka č.: 233770

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:18

    kolorovaný dřevoryt, 1929, 8 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most

    Položka č.: 233772

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:19

    dřevoryt, 1937, 7 x 13 cm, sign. PD Vik - 37, LD razítko autora VK, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čle…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zkrocení divokého koně

    Položka č.: 233776

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:20

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Na vyhlídce za Čertovinou

    Položka č.: 233897

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:21

    olej, karton, 33 x 42,5 cm, sign. LD K. Beneš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:22

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:23

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:24

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:25

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:26

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Mirek Šebík

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 244682

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:27

    Ležící akt

    Položka č.: 244996

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:28

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    Položka č.: 244997

    Plánované ukončení: 27. 10. 2021 14:29

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)